Derma Diva

Lubowska 29a, Poznań

Do 52% zniżki na: Leczenie trądziku w firmie Derma Diva

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kultowy zabieg do cer trądzikowych - jedyna taka okazja na GROUPON!

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1x Zabieg dla cery trądzikowej - HOT TOMATO

Zabieg do cery trądzikowej - HOT TOMATO - jest to peeling średniogłęboki, ma właściwości depigmentacyjne, szczególnie zalecane dla cery tłustej oraz trądzikowej. Reguluje wydzielanie sebum, pobudza odnowę komórkową, spłyca blizny potrądzikowe oraz goi stany zapalne.

WSKAZANIA:

  • skóra trądzikowa, przetłuszczająca się
  • zaskórniki
  • skóra zanieczyszczona z rozszerzonymi porami
  • blizny potrądzikowe

CEL ZABIEGU:

  • głębokie oczyszczenie skóry
  • zmniejszenie porów
  • wyregulowanie ph skóry
  • załagodzenie stanów zapalnych oraz zapobieganie przebarwieniom i bliznom potrądzikowym

Rhonda Allison to marka, która jest liderem na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. RHONDA ALLISON łączy najlepsze naturalne składniki z wyjątkowo dobroczynnymi dla skóry naukowo opracowanymi związkami. To wszystko w celu uzyskania nadzwyczajnych właściwości pielęgnacyjnych odmieniających stan skóry w taki sposób, by otrzymała ona wszystko, co jest jej potrzebne dla zachowania zdrowia i piękna. 

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 886 686 767. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Derma Diva

Derma Diva to nie jest zwykły salon kosmetyczny. Priorytetem jest dla mnie zadowolenie klientów, więc zawsze staram się sprostać ich wymaganiom. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzam dokładną konsultację kosmetologiczną wraz z komputerową analizą skóry. Dzięki temu tworzę spersonalizowane terapie ukierunkowane na różne problemy skórne moich klientów. Oprócz tego dobieram pielęgnację domową, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty i podtrzymać efekty zabiegów gabinetowych.

Pracuję głównie na peelingach, enzymach i maskach terapeutycznych wiodących amerykanskich marek Pca Skin i Rhonda Allison jak i szeregu nowoczesnych produktów służących do biorewitalizacji skory tj. BioRePeel, PRX-T33, JPX Bio, Neauvia Hydro Deluxe, HyaminoCare75, Sunekos 200 i 1200, Profhilo, Aqualux czy Ejal 40.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową !