Metamorfoza – Studio Pięknej Sylwetki

2 lokalizacji

Oczyszczanie wodorowe twarzy (od 89,99 zł) z infuzją tlenową (od 99,99 zł) w Studiu Pięknej Sylwetki Metamorfoza

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym, pobudzenie krążenia i ochronę cery przed oznakami procesu starzenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sylwia
8 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 20, 2022
Bardzo miła i kompetentna obsługa, to kolejne zabiegi z których jestem bardzo zadowolona . Gorąco polecam .
S
Sylwia
8 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 20, 2022
Przemiła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Serdecznie polecam.
A
Anżelika
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 14, 2022
Niestety osoba, u której robiłam rzęsy totalnie na tym się nie zna. Nie potrafi wykleić metodą 1:1, przed zabiegiem nie zapytała o długość i skręt rzęs. Mam wrażenie że robiła to pierwszy raz. Po zwróceniu uwagi na popełnione błędy przez 40 minut kleiła i sytuacja trochę była poprawiona, ale efekt nadal był słaby. Nie polecam - osoba szuka sobie modelek, a chcę na tym jeszcze zarobić.
M
Martyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 1, 2022
Super! Bardzo polecam- Pani bardzo miła i nie czujemy się skrępowani, jest sterylnie i bezpiecznie :)
M
MAŁGORZATA
5 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 6, 2021
Przemiła i kompetentna obsługa . Gorąco polecam .
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: od 20 do ok. 60 minut (w zależności od wybranej opcji)
  • liczba rekomendowanych zabiegów: 3-4, w zależności od rodzaju cery
  • zabiegi należy wykonywać w odstępach 2-3 tygodni
  • zabieg dla każdego typu cery, również problematycznej i naczyniowej
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog

Oczyszczanie wodorowe: przeznaczony do każdego typu cery zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry niewielkich cząsteczek aktywnego wodoru. Ich zastosowanie pozwala na dokładne oczyszczenie komórek skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Infuzja tlenowa: zabieg wykorzystujący technologię tlenu hiperbarycznego (tlenu pod ciśnieniem). Jej zastosowanie pozwala dostarczyć w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z indywidualnie dobranego serum.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 313 713. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Metamorfoza – Studio Pięknej Sylwetki

Zlokalizowany w miejscowości Przeźmierowo, niedaleko Poznania, salon to miejsce, w którym wysoko wykwalifikowany zespół dba o piękniejsze sylwetki klientów. Studio Metamorfoza specjalizuje się w zabiegach z dziedziny Endermologi LPG Aliance Medical, dzięki którym możliwa jest efektywna redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, stymulacja produkcji włókien kolagenowych. W ofercie są też odmładzające zabiegi na twarz oraz terapia manualna, fizjoterapia i rehabilitacja.