DepiLab PL

2 lokalizacji

Depilacja laserowa: Light Sheer Desire® 2021 okolic brwi lub ucha (9 zł) i więcej w DepiLab PL

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na to, by pozbyć się owłosienia z wybranej partii twarzy lub ciała

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Gabrysia
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 9, 2021
Bardzo polecam, jestem zadowolona
W
Wiktoria
8 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 9, 2021
Polecam! Bardzo fajne miejsce w Kielcach :)
E
Edyta
83 Oceny62 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 9, 2021
Polecam
E
Edyta
83 Oceny62 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 9, 2021
Wszystko zgodnie z opisem , polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 28, 2022
Nie polecam! Pierwsza wizyta mimo, że przekładana ok. Jednak nie ma możliwości umówienia się na kolejny zabieg depilacji- oba telefony wyłączone, udało mi się(raz) skontaktować przez messenger i ustalono termin , w dniu zabiegu sms z informacją o "problemach technicznych " i odwołaniu. Oczywiście brak dalszego kontaktu.
N
Nikola
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 22, 2022
W ogóle nie można się skontaktować z lokalizacją w Poznaniu. Pierwsza wizyta przekładana. Kiedy już się udało, nie ma jak umówić się na drugą wizytę. Ciagle abonent niedostępny, kontakt w celu ustanowienia nowej wizyty mial być w sobotę - kontaktu brak. Znowu nikt nie odbiera. Wydane pieniądze a leci trzeci miesiąc - mimo, ze powinien być już trzeci zabieg, byłam dopiero na pierwszym, a na kolejny nie mogę się umówić. Nie polecam.
A
Ania
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 21, 2022
Do tej pory nie mogę się umówić na wizytę !!! Ciągle zajęte lub abonent niedostępny. Napisałam na messengerze to Pani odpisała, że mam czekać na telefon w sobotę.. Minęła sobota cisza, mija poniedziałek cisza. Nikt nie odpisuje już, nie oddzwania. Zgłaszam sprawę do Groupona jako oszustwo! Lokalizacja Poznań.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: Light Sheer Desire
 • rok produkcji: 2021
 • rekomendowana liczba zabiegów: 5-6
 • zalecany odstęp między zabiegami: 6-8 tyg.
 • czas trwania zabiegu: 20-45 minut (w zależności od partii ciała)
 • partie ciała do wyboru (w opcjach dot. 10, 20 i 30 zabiegów):
  • wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, sutki, przedramiona, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, bikini głębokie (jako 2 partie), włosy między brwiami, kolana, stopy, uszy
 • partie ciała do wyboru w opcjach z nielimitowaną depilacją:
  • grupa I – wąsik, linia brzucha, kolana, sutki, kobieca broda, baki
  • grupa II – pachy, bikini płytkie/głębokie, przedramiona, ramiona, stopy, dłonie
  • grupa III – brzuch, klatka piersiowa, plecy, przedramiona + ramiona

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 255 747. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Bikini głębokie nie obejmuje „szpary międzypośladkowej". Dodatkowo zabieg na uda, plecy i łydki w cenie 199 zł/zabieg. Możliwość wyboru kilku partii. Realizacja grouponu w Gdańsku i Poznaniu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 99. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

DepiLab PL

Działające na terenie kraju gabinety DepiLab PL specjalizują się w zabiegach depilacji laserowej. Na odwiedzających czeka najwyższej jakości sprzęt Light Sheer Desire ® z 2021 roku oraz doświadczony zespół specjalistów. Klienci mogą zdecydować się zarówno na depilację wybranej części ciała, jak i twarzy.