Delmonico Cut Steakhouse

ul. Stanisława Moniuszki 10, Sopot

Wyborna burgerowa uczta z frytkami dla 2 osób od 49,90 zł w Delmonico Cut Steakhouse w Sopocie

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • W każdym burgerze znajduje się 200 g wołowiny Wagyu – gwarancja głębi smaku
  • Mięso z własnej hodowli zlokalizowanej w sercu Kaszub, na terenie programu „Natura 2000” objętym ochroną przyrody

O tej ofercie

Przygotowanie wybornego burgera to sztuka, w której od formy ważniejsza jest treść. Rozkoszuj się smakiem serwowanego w Delmonico Cut Steakhouse burgera z najwyższej jakości wołowiny Wagyu, której marmurkowatość daje niepowtarzalną głębię smaku.
</br> Oferta
Wyborna burgerowa uczta w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 49,90 zł zamiast 90 zł za burgera klasycznego z wołowiny Wagyu podanego z frytkami dla 2 osób,
2) 54,90 zł zamiast 98 zł za burgera Blue cheese (burger klasyczny wzbogacony wyjątkowym smakiem najbogatszych serów) z frytkami dla 2 osób,
3) 59,90 zł zamiast 118 zł za burgera Surf&Turf (połączenie krewetek tygrysich z wołowiną Wagyu) z frytkami dla 2 osób.
</br> Delmonico Cut Steakhouse
Restauracja powstała z chęci stworzenia zdrowej kuchni opierającej się wyłącznie na naturalnych i ekologicznych produktach. Wszystkie potrawy znajdujące się w karcie są połączeniem szczególnie wyselekcjonowanej i sezonowanej wołowiny ze zmieniającymi się w raz z porami roku dodatkami.
</br> Delmonico Cut Steakhouse serwuje steki z Wagyu, których smak dopełnia klimat restauracji - położonej w jednym z najpiękniejszych miejsc w Trójmieście. Z dala od zgiełku miejskiego, a jednak w samym środku Sopotu.

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów. 1 osoba może kupić 1 groupon. Spożycie wyłącznie na miejscu.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Możliwość zakupienia napojów zgodnie z kartą menu. Groupon można zrealizować od pon. do czw. w godz. otwarcia restauracji.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 58 555 56 04. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Delmonico Cut Steakhouse