Delmonico Cut Steakhouse

Wyborna burgerowa uczta z frytkami dla 2 osób od 49,90 zł w Delmonico Cut Steakhouse w Sopocie

Do -49%
140+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


  • W każdym burgerze znajduje się 200 g wołowiny Wagyu – gwarancja głębi smaku
  • Mięso z własnej hodowli zlokalizowanej w sercu Kaszub, na terenie programu „Natura 2000” objętym ochroną przyrody

W skrócie


Przygotowanie wybornego burgera to sztuka, w której od formy ważniejsza jest treść. Rozkoszuj się smakiem serwowanego w Delmonico Cut Steakhouse burgera z najwyższej jakości wołowiny Wagyu, której marmurkowatość daje niepowtarzalną głębię smaku.
</br> Oferta
Wyborna burgerowa uczta w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 49,90 zł zamiast 90 zł za burgera klasycznego z wołowiny Wagyu podanego z frytkami dla 2 osób,
2) 54,90 zł zamiast 98 zł za burgera Blue cheese (burger klasyczny wzbogacony wyjątkowym smakiem najbogatszych serów) z frytkami dla 2 osób,
3) 59,90 zł zamiast 118 zł za burgera Surf&Turf (połączenie krewetek tygrysich z wołowiną Wagyu) z frytkami dla 2 osób.
</br> Delmonico Cut Steakhouse
Restauracja powstała z chęci stworzenia zdrowej kuchni opierającej się wyłącznie na naturalnych i ekologicznych produktach. Wszystkie potrawy znajdujące się w karcie są połączeniem szczególnie wyselekcjonowanej i sezonowanej wołowiny ze zmieniającymi się w raz z porami roku dodatkami.
</br> Delmonico Cut Steakhouse serwuje steki z Wagyu, których smak dopełnia klimat restauracji - położonej w jednym z najpiękniejszych miejsc w Trójmieście. Z dala od zgiełku miejskiego, a jednak w samym środku Sopotu.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów. 1 osoba może kupić 1 groupon. Spożycie wyłącznie na miejscu.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Możliwość zakupienia napojów zgodnie z kartą menu. Groupon można zrealizować od pon. do czw. w godz. otwarcia restauracji.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 58 555 56 04. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Delmonico Cut Steakhouse


Delmonico Cut Steakhouse

Restauracja, Steakhouse
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.