Podwale 6-7, Kraków (Kraków-Śródmieście)

Kuchnia polska i austriacka: uczta dla 2 osób od 79,99 zł w CK Browarze na Podwalu (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Spośród przysmaków zlokalizowanej na Podwalu restauracji skosztować można m.in. grillowanego sera owczego czy pieczonej kaczki z jabłkiem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Podobno losy narodów zależą od sposobów ich odżywiania, warto więc przyjrzeć się historii od strony kulinarnej i w ten sposób zapoznać się z Austro-Węgrami i nie tylko. Przysmaki, nie tylko tak wiedeńskie jak walc, znajdziesz w restauracji CK Browar.

Oferta
Uczta dla dwojga w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 154 zł za 2-daniową ucztę (zupa i danie główne),
2) 89,99 zł zamiast 178 zł za 3-daniową ucztę (zupa, danie główne i deser)
3) 99,99 zł zamiast 202 zł za 3-daniową ucztę (zupa, danie główne, deser i lampka wina lub kufel piwa).

W ramach grouponu: oprowadzanie po browarze.

Menu dostępne pod tym linkiem.

Do opcji 3 do wyboru: lampka wina domowego wymienna na inny napój własnej produkcji lub napój bezalkoholowy.
Oferta nie dotyczy: koktajli, drinków i piwa butelkowanego

CK Browar
Przestronna restauracja stylizowana jest na austriacki fort przywodzi na myśl stary austriacki fort – wrażenie to wzmacnia kolekcja obrazów oraz witrażowych lamp. W tym nastrojomy wnętrzu można delektować się przysmakami z tradycyjnej kuchni polskiej oraz wiedeńskiej. Ciepły wystrój sprawia, że jest to dobre miejsce zarówno na rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi jak i na romantyczną kolację we dwoje. Fanów sportu ucieszy telebim, na którym podziwiać można wszystkie ważne wydarzenia sportowe. Ponadto restauracja zajmuje się organizacją konferencji, seminariów, bankietów, spotkań wigilijnych i nie tylko.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje koktajli, drinków i piwa butelkowanego.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W opcji 2. do wyboru: lampka wina domowego wymienna na inny napój własnej produkcji lub napój bezalkoholowy. Oferta do zrealizowania w sali restauracji CK Browar. Zestawy przeznaczone dla kilku osób wydawane są dla 1 osoby jako zestaw jednoosobowe (np. w przypadku zestawu przeznaczonego dla 2 osób – 1 osoba otrzyma pół zestawu).
Konieczna rezerwacja tel. 12 429 25 05 z min. 24-godz. wyprzedzeniem z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CK Browar