zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Jutro koniec.

Centrum Zdrowia Lila-Med

Chylońska 150, Gdynia

Masaż leczniczy (od 39,99 zł) lub relaksacyjny (od 54,99 zł) w Centrum Zdrowia Lila-Med w Gdyni

od
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Wybrany masaż pomaga w pozbyciu się dolegliwości bólowych, relaksuje, wycisza

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 3, 2022
Pełen relaks i kompetencje :)
O
Olga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 29, 2021
Bardzo profesjonalny masaż!
P
Piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 4, 2021
Polecamy
M
Mateusz
5 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 3, 2021
Bardzo dobra fizjoterapeutka
D
Dorota
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 10, 2021
Masaż relaksacyjny wykonany profesjonalnie, bardzo miła atmosfera, wyszłam zrelaksowana. Gorąco polecam.
J
Jolanta
11 Oceny9 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 8, 2021
wszystko dobrze
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Przykro mi ale zawiodłam się bardzo poniważ zostałam potraktowana z dużą niedbałością nie otrzymałam żadnego przypomnienia o wizycie a wizyty byłe umówione akurat po moim urlopie gdzie musiałam tego pierwszego dnia zostać dłużej w pracy nastepny masaz mial być w środę więc dzwoniłam do tej pani od godziny 10 rano po czym napisałam smsa z prośbą o przypomnienie godziny pani oddzwoniła o godz 12:10 z informacja iz wizyta była na 12:00 i że mogę jeszcze przecież dojechać bo masaże były 60 minutowe a przełożyć wizyt nie mogę już bo należy to zgłosić 24h przed daną wizytą więc oba masaże przepadają. Natomiast został jeszcze 3 na którym byłam. Przyjechałam o czasie pani miała kogos w gabinecie więc weszłam około 10-12 minut później po czym sie rozebrałam pani jeszcze poprosiła o jakieś nry grupona i dane które wysłałam jej przy umawianiu wizyt bo o to prosiła więc masaż rozpoczął się z dużym opóźnieniem 15-20 minutowym a zakonczony został o czasie czyli trwał zamist 60 minut to około 40 nigdy więcej nie wykupię u tej pani żadnego masażu i bardzo mocno nie polecam tego gabinetu czuję się oszukana i wykorzystana.
L
Lucyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 28, 2021
Masaż świetny i profesjonalny
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 min
  • dostępne masaże:
    • lecznicze: odchudzający, limfatyczny, kręgosłupa, twarzy
    • relaksacyjne: klasyczny, relaksacyjny olejami, kamieniami bazaltowymi

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 648 584. Od 15.09 do 06.10.21 centrum będzie nieczynne z powodu urlopu.. Próba wykorzystania Grouponu drugi raz przez tę samą osobę spotka się z odmową realizacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Zdrowia Lila-Med

Właścicielką gabinetu jest fizjoterapeuta i podolog, który profesjonalnie zajmuje się wszelkimi problemami związanymi ze zdrowiem stóp i kręgosłupa. Na miejscu dostępne są masaże (np. limfatyczny, klasyczny, relaksacyjny olejami, kamieniami bazaltowymi) oraz leczniczy pedicure, czyli zabieg, dzięki któremu można pozbyć się takich dolegliwości, jak odciski, modzele czy wrastające paznokcie. Dopełnieniem pielęgnacji stóp może być malowanie paznokci.