Centrum Zdrowia i Masaży

ul. Dąbrowskiego 3, Katowice

Pakiet zabiegów: masaż klasyczny, pole magnetyczne i laser LLLT w Centrum Zdrowia i Masaży (do -11%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pakiet specjalistycznych zabiegów ma na celu redukcję napięć mięśniowych, uśmierzenie bólu, wspomaganie rehabilitacji i odnowy biologicznej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 607 209 558, kontakt@centrumzdrowia.eu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Zdrowia i Masaży

Szukając odpoczynku i miejsca, gdzie można kompleksowo zadbać o siebie, warto udać się do Centrum Zdrowia i Masaży. W gabinetach powstałych z myślą o wymagających, oczekujących fachowej porady i profesjonalnych usług klientach można zdecydować się na zabiegi terapeutyczne i z medycyny alternatywnej, masaże (m.in. klasyczny całościowy, bańką chińską, balijski, misami tybetańskimi, abhyanga, lomi lomi), ziołolecznictwo. W ofercie jest także alternatywne wspomaganie leczenia boreliozy poprzez terapie ziołowe, plazmoterapie, biorezonans, detoks.