Centrum Urody Boska

Piekary 6/2, Poznań

Koloryzacja włosów z botoksem od 249,99 zł w Centrum Urody Boska (do -30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zmiany dotychczasowej fryzury pod opieką doświadczonego stylisty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: krótkie, średnie lub długie
  • dopłata do włosów dłuższych: oferta dotyczy tylko długości podanych w ofercie
  • metoda/rodzaj regeneracji: botoks - zabieg mający działanie odżywiające i wygłądzające włosy, po zabiegu następuje odbudowa struktury włosa dzięki czemu włosy stają się lśniące oraz gładkie.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 009 395. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Urody Boska

Zlokalizowany w Poznaniu salon kosmetyczny to miejsce, gdzie w klimatycznych wnętrzach można zadbać o piękniejszy wygląd. Centrum Urody Boska specjalizuje się w usługach fryzjerskich (np. strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, prostowanie keratynowe, przedłużanie). Dopełnieniem oferty są zabiegi pielęgnacyjne na skórę, dłonie i paznokcie.