zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Centrum Urody Boska

Piekary 6/2, Poznań

Koloryzacja włosów z botoksem od 249,99 zł w Centrum Urody Boska (do -30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zmiany dotychczasowej fryzury pod opieką doświadczonego stylisty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 4, 2022
Wspaniała atmosfera. Co do włosów to udało się uzyskać taki efekt jak sobie wymarzyłam. Cieżko jest znaleść dobrego fryzjera, mi się to udało.Napeno jeszcze tam wrócę. Polecam
J
Justyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 15, 2021
Kreatynowe prostowanie włosów, kupione na prezent. Dwa razy przesunięty zabieg, ponieważ Pani ciągle coś akurat wypadało. Jestem niezadowolona, ponieważ efekt trzymał się tdni, a Pani zapewniała że minimum 3,4 miesiące. Włosy po 7 dniach się puszą,nie wspominając o tym że nie są proste i się kręcą. Specjalnie zakupiłam kosmetyki w kwocie 180zl które miały sprawić że zabieg będzie długo się trzymal. Poprostu śmiechu warte, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam¡!!!!!!!!
A
Agnieszka
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 15, 2021
Pełen profesjonalizm! Najpiękniejszy blond jaki miałam :) polecam :)
H
Halina
16 Oceny10 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
maj 20, 2021
Bardzo ładne wnętrza,przyjemna atmosfera,pani fryzjerka kompetentna
B
BARBARA
5 Oceny3 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
maj 16, 2021
Fatalne strzyżenie, fatalna fryzura

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: krótkie, średnie lub długie
  • dopłata do włosów dłuższych: oferta dotyczy tylko długości podanych w ofercie
  • metoda/rodzaj regeneracji: botoks - zabieg mający działanie odżywiające i wygłądzające włosy, po zabiegu następuje odbudowa struktury włosa dzięki czemu włosy stają się lśniące oraz gładkie.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 009 395. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Urody Boska

Zlokalizowany w Poznaniu salon kosmetyczny to miejsce, gdzie w klimatycznych wnętrzach można zadbać o piękniejszy wygląd. Centrum Urody Boska specjalizuje się w usługach fryzjerskich (np. strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, prostowanie keratynowe, przedłużanie). Dopełnieniem oferty są zabiegi pielęgnacyjne na skórę, dłonie i paznokcie.