zamknij
Wyprzedaż!
Najlepsze z Groupon

Więckowskiego 20 (wejście od Wólczańskiej), Łódź

Pełne badanie wzroku (29,99 zł) oraz soczewki kontaktowe i płyn (od 39,99 zł) w Centrum Optycznym

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Soczewki kontaktowe to wygodna alternatywa dla okularów korekcyjnych – jednodniowe lub miesięczne z płynem pielęgnacyjnym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
3 Oceny1 reviews
kwiecień 15, 2021
Cudowna obsługa, polecam z czystym sercem
replied
View Comment +
M
Martyna
2 Oceny1 reviews
styczeń 25, 2021
Profesjonalna obsługa, bardzo przyjazna atmosfera. Bardzo polecam😀
replied
View Comment +
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 23, 2021
Bardzo profesjonalne badanie i obsługa. Zarówno badanie jaki sprzęt na najwyższym poziomie. Duży wybór oprawek okularowych, bardzo miła obsługa i pomoc w doborze oprawek. Nawet wizyta z trzyletnią córką nie stanowiła dla nikogo w salonie problemu, a wręcz przeciwnie - było bardzo miło, panie pomocne w opiece. Jestem z całej wizyty bardzo zadowolona i wdzięczna.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Oferta
w 1 z 4 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 100 zł za badanie wzroku,
2) 39.99 zł zamiast 130 zł za badanie wzroku+para soczewek+płyn 60 ml,
3) 49,99 zł zamiast 150 zł za badanie wzroku + para soczewek + płyn 60 ml + 10 szt. soczewek jednodniowych,
4) 59,99 zł zamiast 180 zł za badanie wzroku + para soczewek miesięcznych + płyn 60 ml + para soczewek miesięcznych gratis.

Badanie wzroku pozwala określić ewentualną wadę i dobrać właściwe szkła okularowe lub soczewki kontaktowe. Te ostatnie są wygodne i komfortowe w noszeniu, dzięki czemu nie utrudniają uprawiania sportów. W ramach oferty można je otrzymać w wersji jednodniowej lub miesięcznej, a specjalny płyn pozwoli utrzymać je w czystości.

Centrum Optyczne
Gdy wzrok zawodzi, trzeba zacząć wodzić nim po salonach optycznych w poszukiwaniu okularów, które właściwie skorygują wadę, a przy tym będą dopasowane do rysów twarzy. W Centrum Optycznym wyboru dokonać można wśród wielu renomowanych marek, w tym Porsche Design, Rodenstock, Mykita, Persol, Ray Ban, Oakley, Givenchy, Tag Heuer, Furla, Prada, Silhuette, w które można wstawić soczewki jednoogniskowe, biurowe czy progresywne. Wśród szkieł kontaktowych znajdą się soczewki jednodniowe, dwutygodniowe bądź miesięczne znanych firm, m.in. Alcon, Bausch + Lomb, CooperVision, Johnson & Johnson. Można do nich dobrać na miejscu płyny pielęgnacyjne lub krople.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w salonie poddać się precyzyjnym badaniom wzroku, które pozwolą określić właściwą korekcję. Okulary można zamówić w sklepie internetowym bądź na miejscu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić na miejscu.
Konieczna rezerwacja tel. 600 370 009 lub 42 207 32 10 z podaniem kodu guponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Optyczne