Brak nowych powiadomień

Centrum Nurkowe NTW

Intro nurkowe (od 54,99 zł) lub kurs PADI Open Water Diver (599,99 zł) w Centrum Nurkowym NTW

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie zajęcia dla początkujących oraz kurs pozwalający na uzyskanie certyfikatu umożliwiającego samodzielne nurkowanie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 54,99 zł zamiast 200 zł za Discover Scuba Diving – Intro nurkowe dla 1 osoby
  • 99,99 zł zamiast 400 zł za Discover Scuba Diving – Intro nurkowe dla 2 osób
  • 599,99 zł zamiast 1400 zł za PADI Open Water Diver dla 1 osoby

Discover Scuba Diving – Intro nurkowe

  • 1 zajęcia teoretyczne oraz praktyczne

Zajęcia pod wodą odbywają się w pełnym sprzęcie do nurkowania, w towarzystwie odpowiednio przeszkolonego profesjonalisty. Przed wejściem do wody omawiane są procedury bezpieczeństwa, następuje też zapoznanie uczestników ze sprzętem do nurkowania.

PADI Open Water Diver (OWD)

Kurs ten jest pierwszym etapem nurkowego wtajemniczenia. Rozpoczyna się od zajęć, podczas których zdobywa się podstawowe umiejętności w zakresie zachowania pod wodą. Całość kursu zakończy się wydaniem międzynarodowego certyfikatu nurkowego PADI OWD. Dzięki niemu nurek PADI OWD może nurkować do głębokości 18 metrów z innym nurkiem posiadającym certyfikat co najmniej na tym samym poziomie.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W tym czasie należy wymienić groupon na voucher uprawniający do skorzystania z wybranego kursu w czasie 12 m-cy od daty wymiany grouponu.  
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: pod numerem tel.: 601 751 525. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kompletny sprzęt do nurkowania na czas szkolenia w cenie. W 1. i 2. opcji 10% rabatu na kontynuację pełnego programu kursu oraz na zakup sprzętu do nurkowania. 
Na zakończenie kursu PADI OWD dodatkowo wymagana opłata za rejestrację w PADI 320 zł (tzw. certyfikat) oraz niezbędny zakup materiałów szkoleniowych (podręcznik, tabela RDP do planowania nurkowań) do nauki kursu OWD w cenie 320 zł. W przypadku kursu OWD zakończenie odbywa się na wodach otwartych (jezioro lub kamieniołom). Związane to jest z weekendowym wyjazdem. W takim przypadku należy doliczyć koszt dojazdu na miejsce nurkowe oraz nocleg i wyżywienie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Nurkowe NTW

Tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, Centrum Nurkowe NTW oferuje kursy i szkolenia rozwijające umiejętności w tej dziedzinie. Oprócz intra nurkowego, w którym uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami oddychania oraz poruszania się pod wodą, zapisać się można na bardziej zaawansowane kursy, które pozwolą na samodzielne nurkowanie w wodach krajowych i międzynarodowych. Dodatkowo Centrum organizuje wyjazdy za granicę oraz prowadzi sklep ze sprzętem i akcesoriami do nurkowania.

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.