zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Centrum Medyczne Profimed

Gliwicka 2, Katowice

Masaż 3 segmentów kręgosłupa w Centrum Medycznym Profimed

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 22:09:27
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż wykonywany przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów; sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę krążenia i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
8 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Wspaniały masaż
P
Paulina
4 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 27, 2021
miło i przyjemnie! Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 minut
  • dostępne masaże: masaż 3 segmentów kręgosłupa
  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 322 537 442. Rejestracja pacjentów w godzinach 7-16. Godziny wykonywania zabiegów: 7-18. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

Centrum Medyczne Profimed

Bogata oferta usług medycznych oraz rehabilitacyjnych jest specjalnością placówki Profimed. Działający od 45 lat zakład jest miejscem, w którym można powrócić do pełnej sprawności. W centrum pracuje wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy przeprowadzają m.in. usługi rehabilitacyjne w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, krioterapii czy masażu. Oprócz tego pacjenci mogą skorzystać z pomocy psychoterapeuty, wykonać badania psychotechniczne, kliniczne i więcej.