Strefa relaksu – masaże i rehabilitacja

Portowa 4, Gdynia

Błękitna Laguna: masaż pleców masłem shea i więcej od 109,99 zł w Strefie relaksu – masaże i rehabilitacja w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie m.in. luksusowe masaże o działaniu odmładzającym, nawilżającym i regenerującym za pomocą masła shea dla 1 osoby lub dla dwojga

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: Błękitna Laguna do wyboru:
    • masaż pleców masłem shea oraz masaż twarzy podkładem kolagenowym
    • masaż całego ciała wybranym olejkiem, uciskowy masaż głowy, zabieg na twarz, masaż stóp
  • oferta dla 1 lub 2 osób, w przypadku masaży dla dwojga zabiegi wykonywane są w tym samym pomieszczeniu
  • czas trwania: 1-2 godz.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz kod groupon. Obiekt nie posiada prysznica. Należy przynieść własny ręcznik. Koszt wypożyczenia dodatkowego ręcznika na miejscu to 5 zł/os. Nie ma możliwości wymiany grouponu na voucher prezentowy. Oferta dla 1 lub 2 osób, w przypadku masaży dla dwojga zabiegi wykonywane są w tym samym pomieszczeniu. Godziny otwarcia: wtorek - sobota od 12 do 20.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie https://www.moment.pl/strefa-relaksu-salon-masazu. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 577 96 88 88. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Termin rezerwacji można zmienić 1 raz. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Strefa Relaksu – masaże i rehabilitacja

Strefa Relaksu to salon masażu, w którym można zadbać nie tylko o ciało, ale i umysł. Prawidłowo przeprowadzony masaż pozwoli na redukcję stresu i zmęczenia fizycznego, poprawi samopoczucie. Specjalnością Strefy Relaksu są kompleksowe pakiety odprężająco-relaksacyjne dedykowane parom, ale też kameralne zabiegi dla klientów indywidualnych.