Brak nowych powiadomień

Ceglana 35, Katowice

Tomografia komputerowa: badanie od 189 zł w Nu-Med w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badanie pomoże zdiagnozować urazy lub dolegliwości narządów wewnętrznych, wykryć ewentualną zmianę nowotworową czy krwawienie lub zator

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Daniel
1 Oceny1 reviews
czerwiec 21, 2019
Bardzo sprawnie, wynik tego samego dnia. Miły personel. Co również na plus, nie narzucali (tylko proponowali), żeby robić z kontrastem. Polecam

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Tomografia komputerowa:

  • 189 zł za 1 badanie do wyboru
  • 379 zł za 2 badania do wyboru
  • 169 zł za niskodawkową tomografię klatki piersiowej

W opcjach 1. i 2. badania do wyboru: głowa, szyja, klatka piersiowa, jama brzuszna, miednica, kręgosłup szyjny, kręgosłup piersiowy, kręgosłup lędźwiowy, kończyna górna, kończyna dolna.

Więcej informacji znaleźć można tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagane skierowanie od lekarza. Badania wykonywane są bez kontrastu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Badania rozpoczynają się od godziny 9 do 19. Przyjęcie na badania do 7 dni od rejestracji. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 420 10 20.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nu-Med

Utworzone w 2011 roku Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej we współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym zapewnia kompleksowe usługi medyczne, w szczególności pacjentom chorującym na nowotwór. Nu-Med to uzupełnienie istniejących już struktur onkologicznych. W miejscu tym leczy się radioterapią i brachyterapią, a jako źródło promieniowania używany jest izotop irydu (Ir-192). Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykonania diagnostyki obrazowej, dostępnej w placówce.