zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Bosch-Service Tour

Nawojowa 213 a, Nawojowa

Ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza pojazdu za 19,99 zł i więcej w Bosch-Service Tour

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WEEKEND. Ends 26.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Usługi zwiększające wydajność klimatyzacji i poprawę komfortu jazdy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Paweł
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 13, 2022
Byłem tam już 2 raz ,obsługa mega uprzejma i profesjonalna, uzgodniony termin telefonicznie dotrzymany , cz czystym sumieniem mogę polecić
D
Dorota
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 1, 2021
Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą wyczyścić swój samochód. Wszystko starannie wykonane. Czysto ,piękny zapach. Polecam i napewno tam wrócę:)
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 9, 2021
Serdecznie polecam! Auto wyczyszczone na błysk, środek pięknie pachnie. Bardzo miła obsługa.
W
Waldemar
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Szybko, sprawnie, dokładnie
L
Lidia
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 2, 2021
Super, polecam :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły:

  • skład pakietu (w zależności od opcji):
    • ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza pojazdu,
    • przegląd i napełnienie klimatyzacji (sprawdzenie szczelności układu, napełnienie czynnikiem chłodzącym, napełnienie lub wymiana oleju PAG, pomiar efektywności chłodzenia, dodanie barwnika UV) z ozonowaniem układu (układ musi być sprawny i szczelny)
  • rodzaj czynnika: R134a

Warunki

Oferta obejmuje tylko następujące pojazdy: auta osobowe wyposażone w system klimatyzacji z czynnikiem R134a . Dodatkowa opłata za każde dodatkowe 100 g czynnika w wysokości 30 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 2. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 695 646. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bosch-Service Tour

Zlokalizowany nieopodal Nowego Sącza serwis oraz myjnia reprezentują jedną z najbardziej cenionych marek – firmę Bosch, gwarantującą profesjonalizm i wysoki standard usług. Nowoczesny warsztat samochodowy oferuje kompleksowy serwis dla pojazdów wszystkich marek. Elektrotechnika, elektronika samochodowa, naprawy układów ABS/ASR/ESP, diagnostyka silników czy układów hamulcowych – to tylko przykładowe usługi, które znajdują się w ofercie Bosch. Można tu również skorzystać z kompleksowego mycia auta lub dokonać zakupu części i akcesoriów samochodowych.