zamknij
Multikino

Body Story

Olbrychta Strumieńskiego 12/ lok. 1, Mysłowice

Do 40% zniżki na: EMS (elektryczna stymulacja mięśni) w firmie Body Story

Wybierz opcję

Wyróżniki

Trening elektrostymulacji mięśni pozwalający na szybką redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym zwiększeniem siły i masy mięśniowej.

O tej ofercie

Trening EMS – 2 treningi

Dwa 30 minutowe treningi EMS.

Trening EMS – 4 treningi

Cztery 30 minutowe treningi EMS.

Trening EMS – 5 treningów

Pięć 30 minutowych treningów EMS.

Urządzenie wykorzystuje najnowszą technologię pola magnetycznego o wysokiej częstotliwości HIFEM, doprowadza do tzw. skurczów maksymalnych. 30-minutowa sesja daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów. Seria zabiegów powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, z jednoczesnym zwiększeniem masy i siły mięśniowej.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 766 813. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 20. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Body Story

Body Story kieruje się przysłowiem „w zdrowym ciele zdrowy duch”, to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą zmiany swojej sylwetki – tyczy się to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. 

Body Story to miejsce, w którym pozbędziesz się niepotrzebnych kilogramów, ujędrnisz ciało, poprawisz krążenie limfy w ciele i wymodelujesz swoją sylwetkę bez zbędnego wysiłku jak w przypadku typowej siłowni. Wraz z Body Story osiągniesz swój cel.