zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 15% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem LOKALNIE. Dziś koniec.

Beautiful Skin

Jana III Sobieskiego 19/1, Dąbrowa Górnicza

Do 57% zniżki na: Ujędrnianie i modelowanie sylwetki w firmie Beautiful Skin

Wybierz opcję

Wyróżniki

Urządzenie EndermoSPEC w odróżnieniu od innych nie wymaga kombinezonu oraz łączy działanie fal RF i IR aby uzyskać jak najlepsze rezultaty

O tej ofercie

1 zabieg endermomasażu: powiększanie i ujędrnianie piersi

W ofercie: 30-minutowy pojedynczy zabieg ujędrniający EndermoSPEC na okolicę biustu  

1 zabieg endermomasażu: dowolna część ciała

W ofercie: 30-minutowy pojedynczy zabieg EndermoSPEC wybranej okolicy ciała: brzuch, uda, pośladki, twarz, plecy, ręce, łydki.

1 zabieg endermomasażu: pakiet brzuch + uda + pośladki

W ofercie: 50-minutowy pojedynczy zabieg EndermoSPEC na 3 okolice ciała: brzuch, uda, pośladki

Endermomasaż to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki podskórne. Wykonywany jest za pomocą innowacyjnego urządzenia EndermoSPEC, którego głowica zasysa i masuje skórę dwiema rolkami. Zabieg endermomasażu jest przeznaczony głównie dla osób, które chcą zwalczyć cellulit, ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Działanie sprzętu polega na połączeniu częstotliwości radiowej bipolarnej (RF), energii światła podczerwieni, jak również podciśnienia i mechanicznego masażu rolkami. Zintegrowanie światła podczerwieni i RF podwyższają wewnątrzkomórkową dyfuzję tlenu poprzez ogrzewanie tkanki.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 508 421 376 / beautifulskin.biuro@gmail.com. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwy kontakt przez messenger/Facebook: https://www.facebook.com/beautifulskindg. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Beautiful Skin

Położony w centrum Dąbrowy Górniczej gabinet specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej. W Beautiful Skin doświadczony personel przeprowadza zabiegi depilacji laserowej oraz wyszczuplające endermomasaże na obszarze całego ciała, w tym twarzy. Warto dodać, iż gabinet jest salonem partnerskim jednej z największych sieci depilacji – Depilacja.pl.