Beskidzkie4x4

Stryszawa 252B, Stryszawa

Do 20% zniżki na ATV/Quad (jazda/doświadczenie) w Truh

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Oryginalna przygoda dla miłośników motoryzacji: trasa prowadząca przez wiele punktów widokowych Beskidów

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania jazdy: 1-2 godz.
 • pojazdy terenowe
 • w pakiecie: szkolenie, nagranie kamerą klienta lub (opcjonalnie) organizatora, jeśli jest dostępna
 • dodatkowo bon rabatowy w wysokości 150 zł, który można wykorzystać na:
  • zakup dodatkowych godzin jazdy off-road (rabat jest liczony od ceny cennikowej)
  • zakup produktów z oferty Truh.pl o sumarycznej wartości 1500 zł i więcej

Dodatkowe informacje:

 • warunkiem samodzielnego prowadzenia pojazdu jest posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz trzeźwość
 • nagranie jazdy kamerą HD (warunkiem nagrania jest posiadanie własnej kamery i karty micro SD; w przypadku korzystania z kamery organizatora, organizator nie odpowiada za jakość karty klienta oraz nagrania)
 • od podanego czasu jazdy należy odjąć 15 minut (szkolenie teoretyczne)
 • postoje związane z potrzebą pokonania przeszkód, użycia wyciągarki, wizytami na punktach widokowych wliczane są w czas jazdy
 • miejsce zbiórki: Stryszawa
 • istnieje możliwość rezerwacji noclegu dla uczestników szkolenia
 • bon rabatowy ważny jest przez rok lub do wyczerpania zapasów
 • rabaty naliczane są od cen cennikowych publikowanych na stronach Beskidzkie4x4.pl oraz Truh.pl
 • wartości bonów nie sumują się.

Za kierownicą auta terenowego można sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych i pełnych niespodzianek warunkach, m.in wśród stromych podjazdów i zjazdów, rozlewisk i błotnych kolein. W trakcie jazdy uczestnicy prowadzą samochód samodzielnie, instruktor ingeruje tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, tj. przejeżdża niebezpieczne lub trudno osiągalne odcinki. Dodatkowo trasa dostarcza również wielu wrażeń wizualnych, prowadząc przez wiele punktów widokowych Beskidów, które mogą być gratką dla fotoamatorów.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 168-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Realizacja: należy wysyłać groupon e-mailem na adres: wyprawy@beskidzkie4x4.pl w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu (wiadomość ta nie jest równoznaczna z dokonaniem rezerwacji, zmniejsza jednak ryzyko utracenia jego ważności). W wiadomości mailowej należy podać: kod zabezpieczający, proponowaną datę i godz. realizacji, nr tel. do osoby kontaktowej. W przypadku dokonania rezerwacji i jej nieodwołania z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Termin można zmienić tylko raz, w przypadku niestawienia się na kolejny termin groupon przepada. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Beskidzkie4x4

Wystarczyło spotkanie czterech kolegów o wspólnej pasji, aby powstała firma, która specjalizuje się w wyprawach turystycznych w obrębie Beskidów. Swoim zamiłowaniem do aut terenowych i gór dzielą się podczas organizowanych przez nich spotkań, szkoleń i wycieczek. Warto się z nimi wybrać na wycieczkę szlakiem architektury drewnianej, do Lanckorony i Kalwarii Zebrzydowskiej lub podziwiać piękne widoki na Babią Górę. Na szczególną uwagę zasługują autorskie szkolenia z survivalu pasterskiego oraz szkolenia off-road w pięknym górskim terenie. Polecić należy również całe weekendy tematyczne poświęcone jeździe off-road czy też trudnej sztuce przetrwania w górach, które oprócz przygody zapewniają wspólne ogniska, grillowanie i nocleg w klimatycznej bacówce