BerlinExpress

Przejazd z Poznania do Berlina (od 55 zł) i z powrotem (od 99 zł) z BerlinExpress (do-59%)

Oferta ograniczona czasowo!
100+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Przejazd na trasie: Poznań - lotnisko Berlin Schönefeld, Berlin Tegel lub centrum (Alexander Platz, Hauptbahnhof lub Zoologischer Garten)

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 55 zł zamiast 120 zł za transfer Poznań - lotnisko Berlin Schönefeld lub lotnisko Berlin Schönefeld - Poznań,
  • 99 zł zamiast 240 zł za transfer Poznań - lotnisko Berlin Schönefeld oraz lotnisko Berlin Schönefeld - Poznań,
  • 75 zł zamiast 140 zł za transfer Poznań - centrum Berlina (Alexander Platz, Hauptbahnhof lub Zoologischer Garten) lub centrum Berlina - Poznań,
  • 139 zł zamiast 280 zł za transfer Poznań - centrum Berlina (Alexander Platz, Hauptbahnhof lub Zoologischer Garten) oraz centrum Berlina - Poznań,
  • 75 zł zamiast 140 zł za transfer Poznań - lotnisko Berlin Tegel lub lotnisko Berlin Tegel - Poznań,
  • 139 zł zamiast 280 zł za transfer Poznań - lotnisko Berlin Tegel oraz lotnisko Berlin Tegel - Poznań.

Bus linii Berlin Express zawiezie pasażerów prosto na lotnisko Schönefeld lub Tegel, dzięki czemu bez problemu zdążą oni na wybrane połączenie. Jeśli jednak to Berlin jest miejscem docelowym podróży, można liczyć na odstawienie w wybrane miejsce w centrum miasta. Przejazd trasą trwa średnio ok. 3,5 godziny, a dodatkową zaletą transferu jest to, że rezerwacji można dokonać o dowolnej porze dzięki systemowi internetowemu.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Brak możliwości wykorzystania grouponu od 01.12.2018 do 31.01.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie obejmuje aktualnie dokonanych rezerwacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Promocją objęte są wybrane przejazdy. Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. Wyjazdy odbywają się codziennie. Godzina wyjazdu potwierdzana dzień wcześniej. Przewoźnik zastrzega sobie możliwość przesunięcia godziny odjazdu z tolerancją 12-godz. Możliwość zorganizowania wyjazdu do Tropical Islands w Berlinie. 
Konieczna rezerwacja na http://rezerwacja.groupon.pl/ z podaniem kodu zabezpieczającego a następnie należy przesłać groupon na adres mailowy: berlinexpress@berlinexpress.pl z min 72-godz. wyprzedzeniem.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

BerlinExpress


Firma specjalizuje się w codziennych przewozach pasażerskich na lotniska Schoenefeld, Tegel oraz do centrum Berlina. Organizuje również wyjazdy indywidualne (dla grup kilkuosobowych) na inne lotniska, zarówno w kraju, jak i za granicą. Przejazdy odbywają się komfortowymi vanami wyposażonymi w klimatyzację i DVD. Wieloletnie doświadczenie kierowców jest gwarancją bezpiecznej podróży i punktualnego dojazdu do celu.

BerlinExpress

Transport, Wynajem samochodu, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.