Wonderful You

Kolejowa 15, Radom

Do 33% zniżki na: Makijaż permanentny w firmie Wonderful You

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny RELAX30. Termin: 9.2.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalny kosmetolog, którego umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Makijaż permanentny: brwi metodą piórkową (cena uwzględnia znieczulenie)

Metoda piórkowa polega na wprowadzeniu w skórę pigmentu na odpowiedniej głębokości by stworzyć idealnie cienką kreskę imitującą naturalne włoski. W związku z tym makijaż prezentuje się wtedy estetycznie, subtelnie i bardzo naturalnie.

Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna w linii rzęs (cena uwzględnia znieczulenie)

Podczas codziennej toalety makijaż oczu często zajmuje nam sporo czasu. A przecież zwłaszcza rano, każda minuta jest bardzo cenna. Poza tym nieustanne nakładanie i zmywanie makeup’u jest męczące. W związku z tym możemy sobie nieco ułatwić codzienne wykonywanie makijażu, decydując się na zabieg makijażu permanentnego kreski górnej i dolnej. Dzięki temu z pewnością zyskamy sporą oszczędność czasu, a nasze oczy będą wyglądały dobrze przez 24h na dobę!

Zapomnij o malowaniu z makijażem permanentnym.

Zapraszamy

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 536 121 921. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Wonderful You

Specjaliści z salonu urody i odnowy biologicznej zlokalizowanego w centrum miasta wiedzą, że o ciało należy dbać kompleksowo. Właśnie dlatego na miejscu wykonać można szereg zabiegów z zakresu m.in. pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, modelowania sylwetki czy fizjoterapii. Nastrojowa muzyka, oświetlenie i klimatyczne wnętrza Wonderful You tworzą odpowiednią atmosferę do relaksu oraz poprawy samopoczucia.