Beauty Derm SPA

ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Wybrany 60-minutowy masaż ciała w Beauty Derm SPA (do -32%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code MIKOLAJ. Ends 6.12.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie napięcia, rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia, redukcję cellulitu i przemiany materii, lepszy sen i samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 18, 2022
wszystko jak najlepsze co mogło nas spotkaci
G
Guest
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
SUPER
G
Guest
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 7, 2022
Super obiekt
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 23, 2022
Odradzam !! Zamiast relaksu zepsuty dzień i nerwy, a był to prezent dla dziewczyny na dzień kobiet :( Przyjeżdzamy na umówiony dzień, godzinę i niestety okazuje się że grupon może być zrealizowany tylko częściowo przez błędy osób pracujących na recepcji ( podobno). Dodatkowo Pan na recepcji zapewnia, że pieniądze zostaną zwrócone, ale i to się nie udało. Pisałem do gruponu w tej sprawie mówili że SPA musi to potwierdzić, ale nic w tej sprawie nie zmieniło. ODRADZAM BARDZO !!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 22, 2022
Odradzam potencjalnym zainteresowanym! Wybrałem masaż sportowy. Pani masażystka nie przeprowadziła ze mną wywiadu odnośnie ewentualnych bólów czy kontuzji itd. oraz nie otrzymałem specjalnej bielizny do odbycia masażu. Sam masaż Pani wykonała jednak bardzo dobrze natomiast łóżko na którym usługa była wykonywana było na tyle fatalne, że jako klient nie mogłem być zadowolony. Jest ono po prostu do wymiany! Materiał był popękany w wielu miejscach i czuć było nieprzyjemnie kłucie w uszkodzonych miejscach. W miejscu gdzie opiera się głowę wystawał plastik który dosłownie wrzynał mi się w twarz. Łóżko było również na tyle wąskie ze nie miałem jak swobodnie położyć rąk i po prostu mi spadały na boki - mam 186 cm wzrostu i szczupła, delikatnie umięśnioną sylwetkę. Masaż zamiast 60 min trwał ok. 45 min (wszedłem do malutkiej klitki gdzie odbywał się masaż o godz 17;11, koniec był już o 17:55). Po kontakcie mailowym z Beauty Derm SPA o zaistniałej sytuacji otrzymałem wiadomość zwrotną abym skontaktował się z Grouponem w celu ewentualnej reklamacji, wiec oni jako firma „umywają rączki” i kierują do firmy, która jedynie pośredniczy w zakupie… Podsumowując: jakość, obsługa, zainteresowanie klientem i rozwiązywanie problemów klienta, wszystko na bardzo niskim poziomie…
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 minut
 • dostępne masaże:
  • green tea (antycellulitowy - olejkami z zielonej herbaty)
  • antycellulitowy bańkami
  • klasyczny całościowy
  • sportowy (active) całościowy
  • ciepłymi olejkami

Więcej informacji o zabiegach można znaleźć tutaj

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający . Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 511 30 51 lub 507 081 224. Możliwy kontakt e-mail: spaposejdon@beautyderm.com.pl. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Beauty Derm Instytut

Wieloletnie doświadczenie w kosmetologii i dermatologii estetycznej, wzbogacone o wiedzę z zakresu filozofii Dalekiego Wschodu, pozwoliło właścicielom Instytutu Beauty Derm stworzyć w 2002 roku gabinet, w którym klienci mogą profesjonalnie zadbać o wygląd, zdrowie i samopoczucie. Można tu nie tylko leczyć i pielęgnować skórę, korygować niedoskonałości sylwetki, dbać o piękno oraz powstrzymać proces starzenia, ale przede wszystkim spędzić miło czas i w atmosferze spokoju i harmonii oderwać się od stresu i pośpiechu codziennego życia.

Po przeszło 10 latach prężnej działalności Instytut tworzą Centrum Spa w Hotelu Posejdon w Gdańsku, jak również gdyński Medical Day Spa, który dwukrotnie otrzymał wyróżnienie Prestige SPA Awards oraz rekomendację miesięczników „Uroda” i „InStyle”. Oprócz tego otrzymał pierwszą nagrodę w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Mistrzowie Urody" w kategorii Najlepszy Lekarz Medycyny Plastycznej i Estetycznej.

Instytut Beauty Derm umiejętnie stosuje wysokiej jakości preparaty kosmetyczne i stosuje nowoczesne urządzenia wykorzystywane przez specjalistów będących członkami Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Salon może się pochwalić zastosowaniem nowatorskich zabiegów medycznych oraz kosmetologicznych, opracowanych przez specjalistę dermatologii i medycyny estetycznej doktor Beatę Larczyńską-Rogowską.