Widok 16/4, Warszawa

Depilacja laserowa: wybrana partia (od 249 zł) lub całe ciało (1499 zł) w Beauty Atelier

Wybierz opcję

Wyróżniki

Laser diodowy Light Sheer pozwala trwale zlikwidować niechciane owłosienie, ponieważ niszczy cebulki włosów i uniemożliwia wzrost włosa

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Light Sheer
  • rok produkcji: 2018
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6-10
  • czas trwania zabiegu: 20-90 min

Partie ciała do wyboru:

  • małe partie: wąsik, sutki, kobieca broda, baki, stopy, dłonie, linia brzucha, kolana
  • średnie partie: twarz, kark, głowa, pachy, łydki, bikini płytkie/bikini głębokie, uda, przedramiona, ramiona
  • duże partie: pośladki, brzuch, klatka piersiowa, plecy, całe nogi, przedramiona + ramiona

Light Sheer to laser diodowy, który emituje fale wnikające w naskórek na tyle głęboko, że niszczą mieszki włosowe w sposób trwały, niwelując ryzyko oparzenia lub podrażnienia skóry. Laser Light Sheer został uznany za jedno ze skuteczniejszych urządzeń do depilacji, co potwierdzają badania kliniczne.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 494 152. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beauty Atelier

Zlokalizowany w centrum Warszawy gabinet specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej i zabiegach upiększających. W Beauty Atelier można zadbać o lepszy wygląd, a przy tym poprawić swoje samopoczucie i pewność siebie. Bogata oferta usług obejmuje zabiegi na twarz i ciało (np. mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, eksfoliacja kwasami, mezoterapia igłowa, infuzja tlenowa, laserowy peeling węglowy, lipoliza iniekcyjna), wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego. Dopełnieniem oferty są zabiegi manicure'u i pedicure'u oraz depilacja.