Brak nowych powiadomień

BAT Automotive

89,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł wykorzystania na chiptuning silnika i więcej w BAT Automotive

Oferta niedługo się kończy!
Do -82%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługa poprawiająca pracę oraz parametry silnika diesla, benzynowego lub z turbodoładowaniem

W skrócie

Oferta

  • 89,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł wykorzystania na chiptuning silnika

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Usługa chiptuningu polega na odpowiednim zmodyfikowaniu sterownika silnikowego. Powstałe zmiany pozwolą na podniesienie mocy silnika oraz obniżenia spalania. Więcej informacji na stronie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego o wartości 500 zł. Standardowa cena usługi: 1000 zł. Cena końcowa do dopłaty (po uwzględnieniu grouponu): 500 zł. Różnica dopłacana jest na miejscu. Chiptuning dotyczy silników Diesla, oraz niektórych benzynowych, turbodoładowanych. W kwestii uzyskania dokładnych informacji kontakt telefoniczny. Realizacja: pon.-pt. 10-20, sob. 10-16. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 308 004. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BAT Automotive

Prowadzony przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej serwis samochodowy, jest miejscem w którym można kompleksowo zadbać o swój samochód. Specjaliści znają auta od podszewki, dlatego oferują usługi z zakresu mechaniki, elektryki samochodowej, modyfikacji oraz napraw. To jednak nie wszystko. Na miejscu skorzystać można z usługi antykorozyjnego zabezpieczenia podwozia, lakierowania powierzchni ładunkowej oraz powłoką uretanową Raptor.

BAT Automotive

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.