Brak nowych powiadomień

BAT Automotive

ul. Minerska 2A, Warszawa

89,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł wykorzystania na chiptuning silnika i więcej w BAT Automotive

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługa poprawiająca pracę oraz parametry silnika diesla, benzynowego lub z turbodoładowaniem

O tej ofercie

Oferta

  • 89,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł wykorzystania na chiptuning silnika

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Usługa chiptuningu polega na odpowiednim zmodyfikowaniu sterownika silnikowego. Powstałe zmiany pozwolą na podniesienie mocy silnika oraz obniżenia spalania. Więcej informacji na stronie.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego o wartości 500 zł. Standardowa cena usługi: 1000 zł. Cena końcowa do dopłaty (po uwzględnieniu grouponu): 500 zł. Różnica dopłacana jest na miejscu. Chiptuning dotyczy silników Diesla, oraz niektórych benzynowych, turbodoładowanych. W kwestii uzyskania dokładnych informacji kontakt telefoniczny. Realizacja: pon.-pt. 10-20, sob. 10-16. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 308 004. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BAT Automotive

Prowadzony przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej serwis samochodowy, jest miejscem w którym można kompleksowo zadbać o swój samochód. Specjaliści znają auta od podszewki, dlatego oferują usługi z zakresu mechaniki, elektryki samochodowej, modyfikacji oraz napraw. To jednak nie wszystko. Na miejscu skorzystać można z usługi antykorozyjnego zabezpieczenia podwozia, lakierowania powierzchni ładunkowej oraz powłoką uretanową Raptor.