Bangkok Thai Massage And Spa

3 lokalizacji

Wybrany pakiet day spa i więcej w Bangkok Thai Massage & Spa (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach oferty m.in. masaż głowy, szyi i karku, balijski masaż pleców, masaż twarzy olejkiem arganowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet Bali (czas trwania 1,5 godz.):

  • rytualne obmycie stóp
  • balijski masaż pleców
  • masaż głowy, szyi i karku
  • peeling/ maska nawilżająca na całe ciało (do wyboru)

Pakiet Relax (czas trwania 1,5 godz.):

  • rytualne obmycie stóp
  • indyjski masaż głowy i ramion
  • masaż twarzy olejkiem arganowym
  • peeling/ maska nawilżająca na całe ciało (do wyboru)

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 805 418 (Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 96), 517 905 361 (Bydgoszcz, ul Gdańska 36), 515 919 965 (Wejherowo, ul. Sobieskiego 227). . Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Bangkok Salony Masażu Tajskiego & SPA

Pasja do odkrywania świata, podróży oraz przywiązanie do życia rodzinnego były motywem powstania zlokalizowanych w Bydgoszczy i Wejherowie salonów masażu. Przestępując próg Bangkok Salony Masażu Tajskiego & SPA można wejść do zupełnie innego świata wypełnionego orientalnymi motywami, pełnego delikatnych zapachów, wyciszającej muzyki – na wzór azjatyckich salonów spa. Odwiedzający to miejsce klienci mogą liczyć nie tylko na wyjątkowy klimat, ale i możliwość relaks, pozbycia się uciążliwych dolegliwości, napięć i stresu dzięki oferowanym tu różnorodnym masażom (np. tajski, balijski, szwedzki, Shiatsu, lomi lomi, tkanek głębokich, świecą, czekoladą, gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi). Warto podkreślić, że zabiegi wykonywane są przez doświadczonych terapeutów z Tajlandii, Bali i Filipin.