Brak nowych powiadomień

Aura Spokoju

Al. Wilanowska 89 lok U1 303c to nr domofonu, Warszawa

Relaksacyjna sesja floatingu od 89,99 zł w centrum Aura Spokoju

Oferta ograniczona czasowo!
80+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Floating to zabieg pomagający w osiągnięciu odprężenia fizycznego i psychicznego

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut (w tym czasie jest również przebranie się)

Floating to zabieg w specjalnie przystosowanej do tego kabinie, w której zmniejszone zostaje odczucie grawitacji, zmysły wzroku i słuchu zostają wyciszone, a temperatura dostosowana jest do temperatury ciała. Pozwala to na głęboki relaks oraz zharmonizowanie ciała i umysłu. O korzyściach, jakie przynosi floating, można przeczytać tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pozostałe informacje pod adresem www.auraspokoju.pl. Woda do picia/ręcznik/klapki/zatyczki do uszu we własnym zakresie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 608 519 w godzinach od 10 do 16. W momencie rezerwacji należy podać kod grouponu i kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji min. 24 godziny przed terminem w każdym innym przypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aura Spokoju

Ośrodek floatingu to miejsce, w którym można całkowicie oderwać się od codziennego zgiełku oraz bieżących spraw i problemów, doświadczając głębokiego relaksu. Możliwe jest to dzięki specjalistycznej kabinie, pozwalającej odciąć się od bodźców zewnętrznych. Podczas pobytu w kabinie wypełnionej roztworem soli Epsom, ciało spotyka się z większą wypornością niż w Morzu Martwym. Daje to uczucie zawieszenia w przestrzeni, porównywalne do stanu bezwładności w kosmosie. W efekcie może pojawić się poprawa wydajności układu sercowo-naczyniowego i zwiększenie podaży tlenu i składników odżywczych do każdej komórki ciała, umysł może wejść zaś w stan alfa, a następnie theta, co powoduje głębokie odprężenie, wyrzut do krwi hormonów szczęścia i redukcję kortyzolu.

Aura Spokoju

Spa