Brak nowych powiadomień

Aura Spokoju

Relaksacyjna sesja floatingu za 89,99 zł i więcej opcji w centrum Aura Spokoju

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Floating to zabieg pomagający w osiągnięciu odprężenia fizycznego i psychicznego

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Relaksacyjna sesja floatingu:

  • 89,99 zł za 1 sesję standardową
  • 264,99 zł za 3 sesje standardowe

Cały czas pobytu do 60 minut, sama sesja trwa 45 minut

Floating to zabieg w specjalnie przystosowanej do tego kabinie, w której zmniejszone zostaje odczucie grawitacji, zmysły wzroku i słuchu zostają wyciszone, a temperatura dostosowana jest do temperatury ciała. Pozwala to na głęboki relaks oraz zharmonizowanie ciała i umysłu. O korzyściach, jakie przynosi floating, można przeczytać tutaj.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Woda/ ręcznik/ klapki/ zatyczki do uszu we własnym zakresie. Dostępne terminy: od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 16.00. Klienci proszeni są o punktualne przybycie. Więcej informacji na www.auraspokoju.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 608 519 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aura Spokoju

Ośrodek floatingu to miejsce, w którym można całkowicie oderwać się od codziennego zgiełku oraz bieżących spraw i problemów, doświadczając głębokiego relaksu. Możliwe jest to dzięki specjalistycznej kabinie, pozwalającej odciąć się od bodźców zewnętrznych. Podczas pobytu w kabinie wypełnionej roztworem soli Epsom, ciało spotyka się z większą wypornością niż w Morzu Martwym. Daje to uczucie zawieszenia w przestrzeni, porównywalne do stanu bezwładności w kosmosie. W efekcie poprawia się wydajność układu sercowo-naczyniowego i następuje zwiększenie podaży tlenu i składników odżywczych do każdej komórki ciała, umysł wchodzi w stan alfa, a następnie theta, co powoduje głębokie odprężenie, wyrzut do krwi hormonów szczęścia i redukcję kortyzolu.

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.