Brak nowych powiadomień

Atelier Szponar Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny kreski górnej lub dolnej oka za 99,99 zł i więcej w Atelier Szponar Makijaż Permanentny w Gdyni

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Podkreślająca atuty uroda lub korygująca niedoskonałości usługa, której efekty utrzymują się nawet do kilku lat

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • metoda dobierana jest indywidualnie na miejscu
  • korekta: w ciągu 3-4 tygodni, płatna dodatkowo
  • opcje na makijaż kresek dotyczą zagęszczenia linii rzęs (kreska dekoracyjna za dopłatą wg cennika), przy innych metodach pigmentacji konieczna dopłata
  • w cenie znieczulenie

Warunki

Limit 2 na osobę, możliwy zakup 2 jako prezenty. Ważne tylko dla zakupionej opcji Oferta obejmuje: Op 1 -5 aktywna ; opcje 6 - 10 ukryte, Dodatkowe informacje: korekta: w ciągu 3 tygodni, płatna zgodnie z cennikiem; opcje na makijaż kresek dotyczą zagęszczenia linii rzęs (kreska dekoracyjna za dopłatą wg cennika) Warunki Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Zabieg wykonywany jest jedynie na czystą skórę bez pozostałości poprzedniego makijażu permanentnego. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Korekta w terminie 3 tygodni płatna zgodnie z cennikiem. Opcje na makijaż kresek dotyczą zagęszczenia linii rzęs (kreska dekoracyjna z dopłatą wg cennika). Przy innych metodach pigmentacji konieczna dopłata. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509432129 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Atelier Szponar Makijaż Permanentny Specjalizacją Atelier jest makijaż permanentny wykonywany na kilku rejonach twarzy. W salonie skorzystać bowiem można z makijażu brwi metodą piórkową, tradycyjną lub hybrydową. Oprócz tego wykonywana jest pigmentacja ust z konturem i wypełnieniem a także powiększanie ust metodą 3D.

Atelier Szponar Makijaż Permanentny

Specjalizacją Atelier jest makijaż permanentny wykonywany na kilku rejonach twarzy. W salonie skorzystać bowiem można z makijażu brwi metodą piórkową, tradycyjną lub hybrydową. Oprócz tego wykonywana jest pigmentacja ust z konturem i wypełnieniem a także powiększanie ust metodą 3D.

Atelier Szponar Makijaż Permanentny

Zabieg kosmetyczny, Makijaż permanentny, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.