Polskiego Czerwonego Krzyża 12, Gdańsk

Dzień Matki: Manicure hybrydowy (39 zł) i więcej opcji w Atelier Madeleine w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do poprawienia wyglądu swoich dłoni, jako dodatek do biznesowej stylizacji lub nadania paznokciom dłoni i stóp modnego koloru

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tymoteuszhelpful reviewer
4 Oceny3 reviews
kwiecień 27, 2021
Mam mieszane uczucia po dzisiejszej wizycie. Dokonałem zakupu usługi manicure męski za 29,99 zł zamiast 50 zł. Usługa wykonana w 20 minut. Fakt, skórki ładnie usunięte, paznokcie ładnie spiłowane. Niestety chyba Pani kosmetyczce zależało na czasie, bo nałożywszy nabłyszczacz (lakier) nie poczekała do wyschnięcia i już zaczęła nakładać odżywkę na skórki. W rezultacie rozmazała lakier i efekt końcowy to częściowo rozmazane paznokcie.
A
Aleksandra
5 Oceny3 reviews
marzec 19, 2021
Jestem bardzo zadowolona i napewno wroce
A
Agnieszka
10 Oceny1 reviews
marzec 17, 2021
Super. Polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 1, 2021
Manicure męski pierwsza klasa. Pełna kultura i sympatyczna obsługa. Polecam ten salon i już się zapisałem na kolejną wizytę. POLECAM

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania zabiegu:
  • manicure męski: 45 min
  • manicure hybrydowy: 80 min
  • pedicure hybrydowy: 100 min
  • manicure hybrydowy + pedicure: 180 min
 • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 10 zł
 • zdobienia dodatkowo płatne (ustalane indywidualnie w zależności od wzoru)
 • godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 8-20

Pedicure obejmuje:

 • opracowanie wałów paznokci
 • płytki paznokci
 • pomalowanie lakierem hybrydowym

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 853 838. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Realizacja oferty możliwa w zależności od dostepnych terminów. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Atelier Madeleine

Dbając o swoją urodę w pierwszej kolejności należy skupić się na codziennej pielęgnacji. Chcąc jednak uzyskać bardziej zadowalające efekty – warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów. W tym celu można udać się do zlokalizowanego na gdańskim Brzeźnie salonu kosmetycznego Atelier Madeleine. Na miejscu doświadczone stylistki dbając o zadowolenie klientów oferują upiększające zabiegi manicure'u i pedicure'u, a także stylizację oprawy oczu (henna i regulacja brwi, lifting, laminacja i botoks rzęs, przedłużanie i pogrubianie metodą 1:1).