Brak nowych powiadomień

Atelier Madeleine

Polskiego Czerwonego Krzyża 12, Gdańsk

Manicure męski (29 zł) lub hybrydowy (39 zł) i więcej opcji w Atelier Madeleine w Gdańsku

Wybierz opcję
Ponad 30+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do poprawienia wyglądu swoich dłoni, jako dodatek do biznesowej stylizacji lub nadania paznokciom dłoni i stóp modnego koloru

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania zabiegu:
  • manicure męski: 45 min
  • manicure hybrydowy: 80 min
  • pedicure hybrydowy: 100 min
  • manicure hybrydowy + pedicure: 180 min
 • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 10 zł
 • zdobienia dodatkowo płatne (ustalane indywidualnie w zależności od wzoru)
 • godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 8-20

Warto wiedzieć

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 853 838. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Realizacja oferty możliwa w zależności od dostepnych terminów. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Atelier Madeleine

Dbając o swoją urodę w pierwszej kolejności należy skupić się na codziennej pielęgnacji. Chcąc jednak uzyskać bardziej zadowalające efekty – warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów. W tym celu można udać się do zlokalizowanego na gdańskim Brzeźnie salonu kosmetycznego Atelier Madeleine. Na miejscu doświadczone stylistki dbając o zadowolenie klientów oferują upiększające zabiegi manicure'u i pedicure'u, a także stylizację oprawy oczu (henna i regulacja brwi, lifting, laminacja i botoks rzęs, przedłużanie i pogrubianie metodą 1:1).