Hair&Beauty

Podbielańska 18 1, Gdańsk

Manicure klasyczyny z malowaniem hybrydowym i więcej w Hair&Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na nadanie paznokciom dłoni pięknego wyglądu i intensywnego koloru na długi czas

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure: klasyczny z malowaniem hybrydowym
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 minut
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 20 zł
  • składowe pakietu spa: pielęgnacja skórek specjalnym olejkiem

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 709 780. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-19, sob. 10-17. Próba zrealizowania grouponu 2 raz przez tę samą osobę spotka się z odmową. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hair&Beauty

Zlokalizowany w centrum Gdańska salon kosmetyczny to miejsce, gdzie można szybko zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Specjalnością Hair&Beauty są usługi fryzjerskie damskie, męskie i dziecięce oraz upięcia okolicznościowe. Na miejscu można również kompleksowo zadbać o paznokcie dłoni i stóp, decydując się np. na stylizacje klasyczne lub hybrydowe i zdobienia. Dopełnieniem oferty jest bogaty wybór masaży oraz zabiegi spa.