AS Beauty & Spa

Pułaskiego 2, 2, Gdynia

Do 26% zniżki na Masaż - Określona część ciała (ręka, szyja, głowa) w AS Beauty & Spa

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wywodzący się z medycyny chińskiej masaż nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:  • czas trwania: 75 minut

  • dostępne masaże:

    • masaż twarzy KobidoWarunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 700 895. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

AS Beauty & Spa

W położonym w Gdyni, na Śródmieściu gabinecie, skorzystać mozna z licznych masaży i zabiegów kosmetycznych. AS Beauty & Spa oferuje m.in. laminację brwi, depilację woskiem, przedłużanie rzęs, zabieg żelazkiem antycellulitowym. Dodatkowo, zainteresowani mogą wybierać pośród takich masaży jak: masaż limfatyczny, Kobido, czekoladą, gorącą świecą i więcej.