ARKMEDIC Centrum Medyczne

Leona Kruczkowskiego 6/U4, Warszawa

Fizjoterapeutyczna terapia manualna z masażem leczniczym w Centrum Medycznym ARKMEDIC

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednia diagnostyka i kompleksowy proces fizjoterapeutyczny mogą pomóc w odzyskaniu utraconej sprawności i przywróceniu komfortu życia

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta
  • skład oferty: terapia manualna z masażem leczniczym

Terapia manualna jest metodą rehabilitacji, która opiera się na mechanizmach fizjologicznych, zasadach biomechaniki i wiedzy medycznej. Polega na ucisku odpowiednich punktów na ciele, w celu przywrócenia równowagi mięśniowej. W ramach diagnostyki wykonywane są badania ogólne, badania manualne i testy ruchowe, natomiast w ramach terapii stosowana jest szeroka gama technik manipulacji, kompresji, mobilizacji, trakcji, terapii tkanek miękkich i terapii nerwowo-mięśniowych.

Masaż leczniczy: zabieg przeznaczony głównie dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa spowodowane wadami postawy, zmianami zwyrodnieniowymi i przeciążeniami. Zalecany osobom, które prowadzą siedzący tryb życia. Masaż wspomaga rehabilitację również w nagłych przypadkach, takich jak np. rwa kulszowa. Jest pomocny przy sztywności i napięciach mięśniowych będących efektem m.in. przewlekłego stresu.

Wskazania: bóle kręgosłupa, uszkodzenia stawów i tkanek miękkich, złamania, zwichnięcia, wady postawy, stany napięcia mięśni, nerwobóle, leczenie pooperacyjne i po urazach sportowych.

Więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 605 200 091; arkmedic@arkmedic.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Arkmedic Centrum Medyczne

Zlokalizowana na warszawskim Powiślu placówka to nowoczesna i kameralna prywatna placówka medyczna. Pracujący tu multidyscyplinarny zespół profesjonalistów indywidualnie traktuje każdego pacjenta stosując leczenie oparte na holistycznym podejściu i kompleksowym procesie walki z wykrytymi chorobami. Specjalnością ARKMEDIC jest szeroka oferta usług z zakresu chirurgii, urologii, alergologii, pulmonologii, pediatrii, hematologii, interny, ortopedii, gastrologii, endokrynologii, ginekologii, laryngologii, dermatologii, dietetyki, psychologii, psychiatrii, medycyny pracy, neurologii, onkologii, kardiologii, fizykoterapii, diagnostyki USG, spirometrii, fizjoterapii i innych.

Więcej informacji na stronie.