Brak nowych powiadomień

Argonaut

Rajska 6 (III piętro pok. 208), Gdańsk

12 kursów nurkowania: Intro, OWD, AOWD i więcej od 79,99 zł w Argonaut w Gdańsku

Do -88%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

W skrócie

W pewnych okolicznościach zejścia na dno może pozazdrościć Ci większość znajomych. Zdobądź licencję na nurkowanie i oddaj się podwodnej przygodzie, wybierając się z dzisiejszym grouponem na kurs nurkowania w Argonaut w Gdańsku.

Oferta
kursy nurkowe (materiały szkoleniowe gratis) w 1 z 7 opcji do wyboru:

1) 79,99 zł zamiast 700 zł za intro nurkowe i intro nurkowe dla drugiej osoby gratis,
2) 499,99 zł zamiast 2000 zł za Open Water Diver i kurs Doskonała Pływalność gratis,
3) 499,99 zł zamiast 1450 zł za Advanced Open Water Diver i kurs Nawigacja Podwodna gratis,
4) 499,99 zł zamiast 1450 zł za Rescue Diver i kurs NITROX gratis,
5) 1449,99 zł zamiast 2550 zł za Divemaster i kurs Dry Suit gratis,
6) 2499,99 zł zamiast 8000 zł za kursy Od Nurka do Mistrza Nurkowego i kurs Deep gratis,
7) 2699,99 zł zamiast 6400 zł za pakiet Od Nurka do Instruktora i kurs Deep gratis.

Intro nurkowe
Dzięki temu szkoleniu zdobyć można podstawowe umiejętności niezbędne do bezpiecznego penetrowania podwodnych krain. Po poznaniu sprzętu następuje pełne zanurzenie pod powierzchnię wody w basenie, by nabrać zupełnie innej perspektywy.
Zobacz zdjęcia z zajęć basenowych intro.

Open Water Diver
OWD to najpopularniejszy kurs nurkowy dla osób dopiero zaczynających przygodę z nurkowaniem. Składa się on z zajęć teoretycznych oraz ćwiczeń na basenie lub innych wodach zamkniętych. Kurs przeprowadzany jest pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Nauka właściwego oddechu, prawidłowych odruchów, posługiwania się sprzętem i metod podwodnej komunikacji odbywa się w bezpiecznej atmosferze.
Zobacz zdjęcia z zajęć basenowych kursu nurkowania OWD.

Advanced Open Water Diver
3-dniowe szkolenie przeznaczone dla doświadczonych nurków. Pierwszy dzień to część teoretyczna poruszająca zaawansowane zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia ćwiczeń praktycznych, a 2. i 3. - 5 nurkowań, w trakcie których przekazywana jest wiedza dotycząca konkretnych podwodnych procedur (m.in. nurkowanie głębokie, nurkowanie nawigacyjne). Kurs kończy się uzyskaniem uprawnień do nurkowania z partnerem do głębokości 30 m, a także do nurkowań objętych tematyką szkolenia.
Zobacz zdjęcia z kursu AOWD.

Rescue Diver
Podczas tego kursu można dowiedzieć się wszystkiego na temat ratowania partnera oraz samoratownictwa – jest to bowiem kurs dla tych, którzy mają już doświadczenie nurkowe, ale chcą rozwinąć swoje umiejętności. W trakcie trwania kursu Rescue Diver przekazywana jest wiedza, jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, a także nieść pomoc sobie i innym.
Zobacz zdjęcia z zajęć kursu Rescue Diver.

Divemaster
Pierwszy krok w kierunku profesjonalnych stopni nurkowych w PADI. Kurs składać się będzie z wykładów teoretycznych, podczas których zapoznasz się z takimi zagadnieniami, jak teoria nurkowania, fizyka, fizjologia, sprzęt czy biznes nurkowy. Następnie zostaną przekazane informacje, jak przygotować plan ewakuacji podczas wypadku nurkowego, a zwieńczeniem będzie ocena umiejętności nurkowych i pływackich oraz praktyka.
Zobacz zdjęcia z zajęć kursu Divemaster.

Pakiet "Od nurka do instruktora"
Pakiet 4 kursów - Open Water Diver, Advanced Open Water Diver, Rescue Diver, Divemaster - będzie kosztował tyle, co jeden kurs Divemaster w cenie standardowej.

Kurs Deep Diving - nurkowanie głębokie
Kurs pogłębi teoretyczną wiedzę na temat nurkowania głębokiego, rozwijając przy tym umiejętności nurkowe. Po szkoleniu możliwe jest samodzielne organizowanie nurkowania – nawet na 40 metrów.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Deep Diving.

Kurs Nitrox - nurek nitroksowy
Kurs PADI Nurkowanie Nitroksowe (Enriched Air Diver) jest kursem specjalistycznym, którego celem, jest zaznajomienie nurków z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, niebezpieczeństwami, ryzykiem, korzyściami i teorią charakteryzującą bezdekompresyjne nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (zawierającym od 22% do 40% tlenu). Nacisk położono na nurkowanie na mieszankach EANx32 i EANx36. Szkolenie podkreśla rolę właściwych procedur zapewniających bezpieczeństwo oraz realistycznie przedstawia, jakie zalety i wady ma nurkowanie na wzbogaconym powietrzu.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Nitrox.

Kurs Dry Suit - nurkowanie w suchym skafandrze
Podczas nurkowania wiele ciekawych miejsc jest niedostępnych – ze względu na zbyt zimną (do nurkowania) wodę. Wyjściem pozostaje suchy skafander, który jest jednak dużo bardziej skomplikowany w użyciu od mokrego. Warto więc wziąć udział w szkoleniu, które pozwoli zdobyć wiedzę (oraz praktycznego jej wykorzystania) na temat typów skafandrów, zasad ich użytkowania i konserwacji.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Dry Suit.

Kurs Peak Performance Buoyancy - Doskonała Pływalność
Po tym kursie przedłuży się czas pobytu kursanta pod wodą – dzięki mniejszemu zużyciu powietrza. Wydłuży się także żywotność sprzętu nurkowego.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania PPB.

Kurs Underwater Navigator - Nawigacja Podwodna
Kurs pogłębi teoretyczną wiedzę na temat nawigacji podwodnej, a także rozwinie umiejętności nurkowe. Po szkoleniu kursant będzie wiedział, jak przeprowadzać bezpieczne nurkowanie nawigacyjne.
. Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Underwater Navigator.

Master Scuba Diver - Mistrz Nurkowy "Od nurka do mistrza nurkowania"
Najwyższy stopień w nurkowaniu rekreacyjnym, jaki można uzyskać w PADI. MSD (Master Scuba Diver) to nie kolejny kurs, lecz certyfikat honorowy, który jest przyznawany jako potwierdzenie zdobytych najwyższych umiejętności i szerokiej wiedzy w zakresie nurkowania. Nurek z certyfikatem MSD jest ekspertem w wielu dziedzinach i cieszy się specjalnym poważaniem w społeczności nurkowej. Stopień Master Scuba Diver jest drogą dla osób, które nie chcą traktować nurkowania jako zawód, ale pragną zostać profesjonalistami w tej dziedzinie. Aby zostać Master Scuba Diver, kandydaci muszą:

  • mieć ukończone kursy PADI: OWD, AOWD, Rescue Diver, Emergency First Response)
  • zdobyć 5 różnych specjalizacji nurkowych PADI: DEEP Diving, NITROX , Dry Suit, Underwater Navigator, Peak Performance Buoyancy
    Zobacz filmy nurkowe
    .

Argonaut
Największa szkoła pływania w Gdańsku, z zapleczem sprzętowym pozwalającym obsłużyć nawet 100 osób jednocześnie, proponuje swoim uczniom szereg kursów. Argonaut to kadra instruktorska z długoletnim doświadczeniem, prowadząca zajęcia nauki i doskonalenia pływania, aqua aerobiku oraz nurkowania.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Należy mieć własny sprzęt ABC (maska, fajka, płetwy). Opis kursów dostępny na stronie www. Materiały szkoleniowe do kursu: Intro OWD, AOWD, Rescue Diver w cenie. Certyfikaty płatne 150 zł. Aplikacja Master Scuba Diver i Divemaster płatna zgodnie z cennikiem PADI. 50% rabatu na kurs pierwszej pomocy.
Konieczna rezerwacja mailowa argonaut1@tlen.pl z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Argonaut

Sport i rekreacja, Sporty wodne, Nurkowanie, Zajęcia, Umiejętność lub hobby