Brak nowych powiadomień

ul. Głuchowska 39, Poznań

4 wejścia na zajęcia aqua aerobik za 74,99 zł i więcej opcji w Aquaposie (do -39%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -38%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Trening w wodzie dla każdego bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną – spalanie ok. 500 kcal w ciągu 45 min

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 74,99 zł zamiast 120 zł za 4 wejścia na zajęcia aqua aerobik,
  • 109,99 zł zamiast 180 zł za 6 wejść na zajęcia aqua aerobik,
  • 149,99 zł zamiast 240 zł za 8 wejść na zajęcia aqua aerobik.

1 zajęcia trwają 45 minut.

Aqua aerobik to specjalnie opracowane ćwiczenia w basenie. Umożliwiają intensywną pracę nad sylwetką bez obciążania więzadeł czy kręgosłupa, gdyż woda jest dobrym amortyzatorem dla stawów. Co więcej, tego typu trening poprawia wydolność organizmu, ujędrnia ciało, pomaga w walce z nadwagą, cellulitem i osteoporozą. Nie trzeba przy tym potrafić pływać, gdyż specjalne pasy wypornościowe ułatwiają unoszenie się na wodzie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Początek zajęć od 15.10.2017.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Uczestnik zajęć powinien posiadać strój kąpielowy, klapki, czepek kąpielowy i ręcznik. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany rodzaju zajęć oraz godzin (biorąc pod uwagę zainteresowanie klientów). Zajęcia odbywają się w niedziele.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 618 307 801.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aquapos

Ośrodek udostępnia pragnącym nauczyć się pływać lub doskonalić umiejętność pływania przestronny basen, w którym pod stałą opieką trenerów i instruktorów można ćwiczyć rozmaite style na głębokości do 1,2 m. Na miejscu jest także możliwość skorzystania z sauny – polecanej po wysiłku fizycznym. Ponadto Aquapos zaprasza na oswajanie się z wodą najmłodszych – nawet tych, którzy etap chodzenia mają dopiero przed sobą (w lekcjach mogą uczestniczyć niemowlaki od 3. miesiąca życia). Zajęcia dla dzieci do 4. roku życia polegają na przyjemnych, nieskomplikowanych ćwiczeniach, które sprawią, że maluchy bardzo szybko polubią wodny świat. W ramach działalności prowadzona jest również nauka pływania, aqua fitness.

Firma, jako jedyny basen w Poznaniu, współpracuje z kliniką Rehasport w zakresie rehabilitacji dzieci i dorosłych. Organizuje kursy na sternika motorowodnego, płetwonurka PADI, rejsy na jachtach (Grecja, Włochy, Chorwacja, Hiszpania).

Aquapos

Sport i rekreacja, Pływanie, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Sport