ul. Śląska 40 (wejście od Nowogrodzkiej), Gdynia

Odmładzanie kwasem hialuronowym od 299 zł w Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Zatoka urody w Gdyni (do -55%)

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do nawet 18 miesięcy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
BeataTOP REVIEWER
6 Oceny6 reviews
listopad 13, 2020
B. uprzejma, profesjonalna obsługa. POLECAM
E
elzbieta
3 Oceny1 reviews
maj 8, 2021
Pani Olu, bardzo dziękuję zarówno za profesjonalnie wykonaną usługę jak i za przekazanie mi informacji jak właściwie pielęgnować stopy. Doceniam to, bo nie każdy chce się dzielić zdobytą wiedzą. Do zobaczenia wkrótce. Elżbieta R.
N
Natalia
1 Oceny1 reviews
marzec 24, 2021
Polecam serdecznie :)
A
Adriana
4 Oceny2 reviews
marzec 24, 2021
Polecam - bardzo profesjonalna obsługa :-)
S
Svetlana
1 Oceny1 reviews
marzec 18, 2021
Bardzo miła Pani. Polecam. Jeszcze na pewno skorzystam z Pani usług :)
M
Magdalena
2 Oceny1 reviews
marzec 14, 2021
Bardzo miła obsługa. Jestem po dwóch zabiegach w tym salonie. Pani informuje o rezultatach i efektach jakich mozna się spodziewać. Polecam!
J
JolantaTOP REVIEWER
18 Oceny6 reviews
marzec 10, 2021
Bardzo fachowo wykonany zabieg i bardzo miła obsługa. Pomimo tego że nie dotarłam na czas Pani mnie przyjęła i bardzo serdecznie potraktowała. Oby wszyscy byli dla siebie tacy wyrozumiali
G
Guest
2 Oceny2 reviews
marzec 10, 2021
Super
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: Restylane, Juvederm, Revanesse
  • dopłata do większego zużycia preparatu: zgodnie z cennikiem na stronie

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Parte twarzy do wyboru: lwia zmarszczka, kurze łapki, zmarszczki poprzeczne czoła, wolumetria twarzy, zmarszczki palacza.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 groupony. Przeciwwskazania do zabiegu to ciąża, choroby skory w obszarze iniekcji i aktywna choroba nowotworowa. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 255 603 oraz podaj kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

naprezent

Zatoka Urody

„Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna” – zwykła mawiać jedna z największych i najpiękniejszych gwiazd kina Sophia Loren. Jej słowami kierują się specjaliści gdyńskiego centrum, choć w tym przypadku to właśnie dążenie do doskonałości i piękna może okazać się powodem do szczęścia. Pod okiem doświadczonego personelu poddać się tutaj można zabiegom odmładzającym i korygującym niedoskonałości. Wśród nich są m.in.: usuwanie zmarszczek, konturowanie rysów twarzy, korekta kształtu nosa, powiększanie ust, lipoliza iniekcyjna i wiele więcej. Placówka zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, dzięki czemu dojazd do gabinetu nie stanowi problemu, natomiast bezpośredni parking zapewnia komfort i dyskrecję.