Alfa Dental & Beauty

Blich 3/1, Kraków

Groupony wartościowe do wydania na dowolne usługi stomatologiczne w Alfa Dental & Beauty (do -56%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostępne są m.in. usługi stomatologii laserowej, estetycznej i zachowawczej, implantologia, protetyka, ortodoncja, chirurgia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w ofercie: groupony wartościowe do wydania na dowolne usługi stomatologiczne
  • oferta stomatologiczna dostępne tutaj

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 387 455. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w Alfa Dental & Beauty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Alfa Dental & Beauty

Zlokalizowane w Krakowie centrum medyczne to wyjątkowe miejsce na mapie miasta specjalizujące się w zabiegach upiększających. Pracujący tutaj specjaliści z różnych dziedzin kompleksowo dbają zadowolenie klientów, oferując indywidualnie dopasowane zabiegi wykonywane z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów i nowoczesnych technologicznie urządzeń. Bogata oferta obejmuje zabiegi stomatologiczne, laserowe, medycynę i ginekologię estetyczną, zabiegi trychologiczne i kosmetyczne.

Więcej informacji na Facebooku.