MedComZone

Pod Fortem 5/21, Kraków

Do 79% zniżki na Czyszczenie zębów w MedComZone

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Starannie wykonany zabieg higienizacji pozwoli na długo cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Przegląd stomatologiczny (konsultacja) ze scalingiem (usunięcie kamienia), fluoryzacją (lakierowanie)

Oferta zawiera Groupon zniżkowy o wartości 280 zł na zabieg:

- scaling (usunięcie kamienia)

- fluoryzacja (lakierowanie)

- przegląd stomatologiczny (konsultacja)

W gabiniecie pacjent dopłaca do pełnej wartości zabiegu 110 zł.

Cena cennikowa za powyższe usuługi 390 zł.

Scaling zębów to zabieg dentystyczny stosowany profilaktycznie, który polega na usuwaniu kamienia nazębnego gromadzącego się wokół szyjek zębowych w obrębie dwóch powierzchni: nad i pod dziąsłami.

Osadzanie się kamienia w jamie ustnej sprzyja namnażaniu bakterii, co w efekcie prowadzi do różnego typu powikłań – jest przyczyną podrażnienia dziąseł i ich stanu zapalnego. Jeśli to zaniedbasz, doprowadzisz do obniżenia dziąseł oraz stopniowego zaniku kości otaczającej ząb, a w konsekwencji do rozchwiania uzębienia, paradontozy i próchnicy. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji warto stosować scaling regularnie.

Zabieg ten jest pomocny także w prawidłowej ocenie stanu Twojego uzębienia. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ kamień jest doskonałą zasłoną dla bakterii próchnicotwórczych, dlatego po jego usunięciu może się okazać, że istnieją takie ubytki, które do tej pory nie były widoczne.

Dla pacjentów umawiających kolejną wizytę 10% zniżki na wypełnienie..

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 515 442 817. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

MedComZone

Zlokalizowana w Krakowie placówka medyczna oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Priorytetem jest tu komfort i wysoka jakość usług, co możliwe jest dzięki pracy doświadczonego personelu oraz wykorzystywaniu nowoczesnych technologii. Pacjenci mają do wyboru zabiegi z zakresu profilaktyki i stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, implantologii, protetyki, ortodoncji. Na miejscu można również zdecydować się na usuwanie zmarszczek, stymulację wzrostu włosow, czy też leczenie nadpotliwości.