Bm Quality Med

Kozielska 141D, Gliwice

Przegląd stomatologiczny oraz usunięcie kamienia nazębnego w Bm Quality Med

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Regularnie wykonywany pakiet pozwoli zapewnić skuteczną profilaktykę stomatologiczną i pomoże uzyskać efekt bielszych zębów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu: usunięcie kamienia nazębnego z opcjonalnym przeglądem
  • specjalista wykonujący przegląd: lekarz

Zabieg ma na celu usunięcie kamienia nazębnego, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 231 09 08 lub 793 040 100. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna skład pakietu: usunięcie kamienia nazębnego. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bm Quality Med

Położone w Gliwicach centrum medyczne BM Quality Med oferuje swoim pacjentom doradztwo i opiekę lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, laryngologii, onkologii, reumatologii, ortopedii, gastroenterologii, patomorfologii, psychiatrii, dietetyki, medycyny estetycznej. Doświadczenie specjalistów pozwoli zadbać o ogólny stan zdrowia w połączeniu z dbałością o wygląd zewnętrzny realizowany poprzez zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii i stomatologii estetycznej. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną i zabiegową. Dodatkowo pacjenci mogą skorzystać z konsultacji dietetycznych czy psychiatrycznych.