zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Bm Quality Med

Kozielska 141D, Gliwice

Przegląd stomatologiczny oraz usunięcie kamienia nazębnego w Bm Quality Med

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Regularnie wykonywany pakiet pozwoli zapewnić skuteczną profilaktykę stomatologiczną i pomoże uzyskać efekt bielszych zębów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
kwiecień 18, 2022
Na plus: nowoczesna i ładna klinika, bardzo miła obsługa, zaangażowanie Pani wykonującej zabieg. Niestety nie mogę wystawić pozytywnej recenzji - mimo stosowania się do wszystkich zaleceń (biała dieta przez 3 dni, specjalna pasta usuwająca osad, szczoteczka soniczna, dbanie o higienę jamy ustnej) osad pojawił się na zębach baardzo szybko - około 2/3 tygodnie po zabiegu. Wyglądały o wiele gorzej niż przed zabiegiem (nie mam problemu z nadmiernym zbieraniem się osadu, higienizację zębów wykonuję prewencyjnie). Odmówiono mi nawet wizyty w celu obejrzenia zębów i oceny, co mogło być przyczyną tak szybkiego zebrania się osadu. W mojej ocenie zęby nie zostały dobrze wypolerowane. Dodatkowo, dziąsła były baardzo podrażnione (do krwi). Zaznaczę, że dopłaciłam 100 zł za polerowanie zębów - co tak naprawdę jest nieuczciwą praktyką. Potwierdziłam z innymi stomatologami, że nie da się wykonać poprawnie higienizacji bez polerowania i jest to (cytuję): zdzieranie kasy z klientów. Niestety nie polecam.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
marzec 4, 2022
Uwaga - oferowana usługa nie zawiera polerowania zębów po zabiegu, co jest standardem w innych gabinetach - personel proponuje usługę polerowania w cenie 100 zł.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 30, 2022
Jestem pod wrażeniem wykonania usługi, pełen profesjonalizm Pani Kasi i efekt jaki został uzyskany jest świetny. Jedynie do czego można by się przyczepić to mały poślizg. W ramach tego zaproponowanie czegoś do picia. Podsumowując czekałbym nawet i godzinę na wykonanie takiej usługi!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 21, 2021
Super dokladna robota
A
Anna
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 16, 2021
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Sandra bardzo miła i profesjonalna. Bardzo dokładnie wykonana usługa higienizacji. Gorąco polecam :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu: usunięcie kamienia nazębnego z opcjonalnym przeglądem
  • specjalista wykonujący przegląd: lekarz

Zabieg ma na celu usunięcie kamienia nazębnego, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 231 09 08 lub 793 040 100. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna skład pakietu: usunięcie kamienia nazębnego. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bm Quality Med

Położone w Gliwicach centrum medyczne BM Quality Med oferuje swoim pacjentom doradztwo i opiekę lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, laryngologii, onkologii, reumatologii, ortopedii, gastroenterologii, patomorfologii, psychiatrii, dietetyki, medycyny estetycznej. Doświadczenie specjalistów pozwoli zadbać o ogólny stan zdrowia w połączeniu z dbałością o wygląd zewnętrzny realizowany poprzez zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii i stomatologii estetycznej. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną i zabiegową. Dodatkowo pacjenci mogą skorzystać z konsultacji dietetycznych czy psychiatrycznych.