zamknij
Mega Wyprzedaż!

Akademia Obrony Saggita

2 lokalizacji

Wejście na strzelnicę, pakiet 20 szt. amunicji i broń do wyboru za 99,99 zł i więcej w Akademii Obrony Saggita (-50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wejście na strzelnicę z możliwością wyboru broni i pakietem amunicji może być pomysłem na aktywne spędzenie czasu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wejście na strzelnicę, pakiet amunicji i broń:

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za pakiet intro – 20 szt. amunicji,
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za pakiet medium – 30 szt. amunicji,
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za pakiet profesjonalny – 40 szt. amunicji.

Broń do wyboru m.in.: Glock, Magnum, Heckler and KochExpert (broń Gromu), karabiny M4.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: ok. 30 min
  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od września 2017 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty tylko pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Ze względu na rodzaj usługi groupon jest realizowany na atestowanych obiektach znajdujących się w pobliżu miasta, poza aglomeracją miejską.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 lub biuro@akademiaobrony.pl w przeciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu. Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.