Od naszych edytorów

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych i relaksujących czeka na klientów tego warszawskiego salonu. W Sunlight Clinic zdecydować się można na jeden z wielu pakietów spa, liposukcję ultradźwiękową, masaż Kobido, masaż gorącymi kamieniami i więcej. Wszystko to, przy wykorzystaniu wysokiej jakości urządzeń oraz kosmetyków.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Weronika4 days ago

Bardzo polecam wizytę u pani Weroniki - zwłaszcza jeśli ktoś lubi dosyć mocny masaż. Nigdy wcześniej spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem i dostosowaniem do oczekiwań pacjenta. Daję 5 z plusem!

Ariana1 month ago

Nie polecam.

Dorota1 month ago

Fantastyczny masaż klasyczny z gorącym kamieniami. POLECAM

Dorota1 month ago

Fantastyczny masaż klasyczny z gorącym kamieniami. POLECAM.

Joanna1 month ago

Bardzo miło, przyjemnie i profesjonalnie :)

EWA2 months ago

wszystko ok super masarz i przytulne miejsce

Guest2 months ago

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie, obsługa bardzo miła, Pani wykonująca masaż wiedziała co robi, bardzo pozytywne odczucia ;)

aneta2 months ago

Masaż kobido poprzedzony był pilingiem kawitacyjnym a zakończony maską z wit. C. Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło, bo w dwóch innych gabinetach takich "gratisów" nie było. Polecam z czystym sercem to miejsce i tę usługę, a najbardziej dziewczynę, która ten masaż wykonała (Olena?).

Natalia2 months ago

Najlepszy masaż twarzy jaki miałam, na pewno wrócę 😊

Edyta4 months ago

Bardzo miła obsługa. W gabinetach czysto i elegancko. Dodatkowo dla nowych klientów konsultacja z oferowanych zabiegów kosmetycznych.