Brak nowych powiadomień

Salon Urody Styl

Keratynowe prostowanie włosów (269,90 zł) ze strzyżeniem (309,90 zł) i więcej w Salonie Urody Styl w Gdyni

Do -64%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Keratynowe prostowanie: trwałe wygładzenie i odbudowanie struktury włosów
  • Strzyżenie i koloryzacja: metamorfoza fryzury w harmonii z indywidualnym stylem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Przeprowadź gładko operację na włosach i wyjdź na prostą z niesfornymi kosmykami. Z dzisiejszym grouponem czeka Ciebie wygładzający pakiet zabiegów fryzjerskich w Salonie Urody Styl w Gdyni.

Oferta
Zabieg keratynowego prostowania włosów w 1 z 3 opcji:

1) 269,90 zł zamiast 750 zł za 1 zabieg,
2) 309,90 zł zamiast 820 zł za zabieg z opcji 1) + strzyżenie,
3) 409,90 zł zł zamiast 1120 zł za zabieg z opcji 1) + koloryzacja (1 kolor).

Keratyna to naturalny budulec włosów, odpowiadający za odpowiedni poziom ich nawilżenia i zdrowy wygląd. Podczas zabiegu keratynowego prostowania na włosy nakładany jest preparat, który wnika w ich strukturę, budując silną warstwę ochronną. Kuracja jest całkowicie bezpieczna, a kosmyki po niej są nie tylko miękkie i błyszczące, ale również odporne na czynniki zewnętrzne nawet na okres do kilku tygodni.

Metamorfozę fryzury uzupełnić może stylowe strzyżenie albo koloryzacja na jeden wybrany kolor, który albo wydobędzie i podkreśli naturalną barwę włosów, albo przyczyni się do radykalnej przemiany stylu.

Salon Urody Styl
Koloryzacja w oparciu o ekologiczne farby minimalizujące zniszczenia włosów – Salon Urody Styl jako jeden z nielicznych gabinetów kosmetyczno-fryzjerskich proponuje klientom tego typu usługę. Klasyczna koloryzacja czy rozświetlające refleksy subtelnie podkreślają koloryt cery. Bardziej delikatną zmianę wizerunku gwarantuje modne strzyżenie i precyzyjne modelowanie, które warto uzupełnić o regenerację, by włosy stały się mocniejsze i bardziej odporne na przesuszanie oraz uszkodzenia. Na miejscu można także wykonać keratynową kurację przywracającą uczesaniu blask, siłę i sprężystość.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy włosów do ramion.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku włosów dłuższych niż do ramion konieczna dopłata. Możliwość zakupu produktów podtrzymujących efekt zabiegu. Dodatkowo strzyżenie, modelowanie i koloryzacja za 89zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 668 422 531 z podaniem kodu Groupon i swoich danych w ciągu 1 m-ca od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Styl

Salon Urody Styl

Fryzjer, Koloryzacja i pasemka, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.