Brak nowych powiadomień

Bajkowo Barbara Rutka

Grabowo 5B, Gdynia, pomorskie 81-265 Directions

Oferty (3)

Od naszych edytorów

By pozwolić dziecku przeżyć przygodę jak z bajki, można wyruszyć z nim w podróż za siedem gór i lasów albo zabrać je do Centrum Bajkowo, gdzie będzie mogło cały dzień skakać z radości. Umożliwią mu to 3 baseny z piłeczkami, 6 zjeżdżalni oraz kolorowe labirynty pełne mostków czy zabawkowych zębów rekina. Na najbardziej aktywne pociechy czeka na miejscu dmuchany pajac, a na tych najmłodszych - mały, miękki, zupełnie bezpieczny placyk zabaw. Na terenie bajkowego centrum znajdują się także 2 salki, w których organizowane są przyjęcia urodzinowe. W czasie gdy szkraby będą dokazywać, ich rodzice mogą odpocząć w miłej kawiarence, nie tracąc z oczu swoich pociech.

Sprawujące opiekę nad dziećmi specjalistki Centrum Nauki i Zabaw dla Dzieci zapewnią dziecku odpowiednią dla jego wieku rozrywkę i zabawę. Zaproponują zajęcia rekreacyjne, zabawy sportowe i adaptacyjne. Będą dbać o jego rozwój ruchowy, społeczny i emocjonalny, oferując gry i zabawy dostosowane do możliwości psychofizycznych, zdolności i potrzeb dziecka.

Podczas przerw w nauce w Bajkowie organizowane są dla dzieci specjalne półkolonie, w trakcie których odbywają się m.in. zajęcia sportowe, muzyczne i plastyczne, nauka języka angielskiego czy rekreacyjne zabawy na świeżym powietrzu.