Prezenty na Dzień Ojca dla poszukiwaczy wrażeń

13 cze 2018

Prezenty na Dzień Ojca dla poszukiwaczy wrażeń

Twój tata jest zawsze otwarty na nowości, nigdy nie mówi nigdy i idealny prezent dla niego prędzej przyprawia o szybsze bicie serca, niż wzrusza. Prezenty na Dzień Ojca dla poszukiwaczy wrażeń powinny tworzyć wspomnienia na całe życie, a nie bałagan w domu. Dlatego w tym przypadku skupiamy się raczej na aktywnych sposobach na spędzenie czasu w Dzień Ojca. Ich celem jest zaskoczyć, sprawić przyjemność, lub chociaż pozwolić odetchnąć z ulgą, kiedy już będzie po wszystkim. Niezależnie od tego, czy twój tata lubi prędkość, czy też może marzy, aby latać w przestworzach, nasz przewodnik sprawi, że znalezienie dla niego prezentu to będzie pestka.

Jazda samochodem wyścigowym

Dla kogo? Dla demona prędkości, wielkiego fana Szybkich i wściekłych

Bez względu na to, czy są wielbicielami Formuły 1, Roberta Kubicy, czy po prostu lubią zapach spalonej gumy i pisk opon, ojcowie - poszukiwacze wrażeń uwielbiają wrzucać gaz do dechy. Tego rodzaju okazji jest naprawdę wiele, dlatego trzeba zwracać uwagę na szczegóły poszczególnych ofert. Może to być np. przejażdżka z profesjonalnym kierowcą, który będzie osiągał maksymalne prędkości, podczas gdy oni będą cieszyć się jazdą. Alternatywą są oferty, gdzie oni sami mogą usiąść za kierownicą supersamochodu – czy to Ferrari, czy prawdziwego auta wyscigowego – i mają okazję wykonać nim kilka okrążeń na torze.

Paintball

Dla kogo? Dla fana rywalizacji i wielbiciela strzelania

Nawet jeśli twój tata był na strzelnicy po raz ostatni w podstawówce, czy nawet na studiach, wizyta na polu paintballowym na pewno przyniesie mu na myśl radosne wspomnienia z tamtych czasów i obudzi w nim młodzieńczego ducha rywalizacji. Wiele aren tworzy wyjątkowe i często bardzo skomplikowane pola, czy to inspirowane zombie, czy grami w rodzaju Call of Duty. Niektóre wprowadzają także alternatywę dla kulek z farbą – wierne repliki broni palnej, strzelające polimerowymi kulkami. Twój tata na pewno będzie się świetnie bawić, niezależnie od tego, jaką strategię zastosuje.

Lekcja latania

Dla kogo? Dla niedoszłego pilota i dla człowieka, który wie (prawie) wszystko

Jedyną rzeczą, która przebija lot w przestworzach, jest znalezienie się za sterami samolotu. Lekcje latania dają panom taką własnie możliwość (oczywiście, pod nadzorem profesjonalistów). W przypadku większości lekcji, po godzinie lub dwóch nauki teoretycznej w sali, uczniowie mają możliwość wskoczyć do samolotu typu Cessna 172 na lot trwający od 30 do 60 minut. To instruktor przejmuje stery podczas startu i lądowania. (Sprawdź nasz przewodnik po lekcjach latania dla początkujących w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji).

Skok ze spadochronem

Dla kogo? Dla prawdziwego śmiałka i poszukiwacza mocnych wrażeń

Kiedy już tata potrafi pokierować samolotem, jest naturalne, że następnym krokiem będzie z niego wyskoczyć. Spadochroniarstwo – ulubiona rozrywka dla uzależnionych od adrenaliny – to absolutnie niezapomniane wrażenia dla każdego, kto poszukuje ducha przygody. Nie przejmuj się, jeżeli do tej pory twój tata nie robił czegoś tak ekstremalnego. O ile wie, czego się spodziewać, będzie się świetnie bawić.