zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem URODA25. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Prezenty na Dzień Ojca dla poszukiwaczy wrażeń

13 cze 2018

Prezenty na Dzień Ojca dla poszukiwaczy wrażeń

Twój tata jest zawsze otwarty na nowości, nigdy nie mówi nigdy i idealny prezent dla niego prędzej przyprawia o szybsze bicie serca, niż wzrusza. Prezenty na Dzień Ojca dla poszukiwaczy wrażeń powinny tworzyć wspomnienia na całe życie, a nie bałagan w domu. Dlatego w tym przypadku skupiamy się raczej na aktywnych sposobach na spędzenie czasu w Dzień Ojca. Ich celem jest zaskoczyć, sprawić przyjemność, lub chociaż pozwolić odetchnąć z ulgą, kiedy już będzie po wszystkim. Niezależnie od tego, czy twój tata lubi prędkość, czy też może marzy, aby latać w przestworzach, nasz przewodnik sprawi, że znalezienie dla niego prezentu to będzie pestka.

Jazda samochodem wyścigowym

Dla kogo? Dla demona prędkości, wielkiego fana Szybkich i wściekłych

Bez względu na to, czy są wielbicielami Formuły 1, Roberta Kubicy, czy po prostu lubią zapach spalonej gumy i pisk opon, ojcowie - poszukiwacze wrażeń uwielbiają wrzucać gaz do dechy. Tego rodzaju okazji jest naprawdę wiele, dlatego trzeba zwracać uwagę na szczegóły poszczególnych ofert. Może to być np. przejażdżka z profesjonalnym kierowcą, który będzie osiągał maksymalne prędkości, podczas gdy oni będą cieszyć się jazdą. Alternatywą są oferty, gdzie oni sami mogą usiąść za kierownicą supersamochodu – czy to Ferrari, czy prawdziwego auta wyscigowego – i mają okazję wykonać nim kilka okrążeń na torze.

Paintball

Dla kogo? Dla fana rywalizacji i wielbiciela strzelania

Nawet jeśli twój tata był na strzelnicy po raz ostatni w podstawówce, czy nawet na studiach, wizyta na polu paintballowym na pewno przyniesie mu na myśl radosne wspomnienia z tamtych czasów i obudzi w nim młodzieńczego ducha rywalizacji. Wiele aren tworzy wyjątkowe i często bardzo skomplikowane pola, czy to inspirowane zombie, czy grami w rodzaju Call of Duty. Niektóre wprowadzają także alternatywę dla kulek z farbą – wierne repliki broni palnej, strzelające polimerowymi kulkami. Twój tata na pewno będzie się świetnie bawić, niezależnie od tego, jaką strategię zastosuje.

Lekcja latania

Dla kogo? Dla niedoszłego pilota i dla człowieka, który wie (prawie) wszystko

Jedyną rzeczą, która przebija lot w przestworzach, jest znalezienie się za sterami samolotu. Lekcje latania dają panom taką własnie możliwość (oczywiście, pod nadzorem profesjonalistów). W przypadku większości lekcji, po godzinie lub dwóch nauki teoretycznej w sali, uczniowie mają możliwość wskoczyć do samolotu typu Cessna 172 na lot trwający od 30 do 60 minut. To instruktor przejmuje stery podczas startu i lądowania. (Sprawdź nasz przewodnik po lekcjach latania dla początkujących w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji).

Skok ze spadochronem

Dla kogo? Dla prawdziwego śmiałka i poszukiwacza mocnych wrażeń

Kiedy już tata potrafi pokierować samolotem, jest naturalne, że następnym krokiem będzie z niego wyskoczyć. Spadochroniarstwo – ulubiona rozrywka dla uzależnionych od adrenaliny – to absolutnie niezapomniane wrażenia dla każdego, kto poszukuje ducha przygody. Nie przejmuj się, jeżeli do tej pory twój tata nie robił czegoś tak ekstremalnego. O ile wie, czego się spodziewać, będzie się świetnie bawić.