Polatajmy.eu

3 lokalizacji

Spotkanie zapoznawcze i lot motoparalotnią z filmem dla 1-2 osób z Polatajmy.eu

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 17:13:45
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niecodzienna przygoda i okazja do oglądania panoramy Warszawy, Wisły i Zalewu Zegrzyńskiego z lotu ptaka

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: całe spotkanie trwa ok. 10 minut (instruktaż, wprowadzenie + lot)

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze, a dodatkowo uczestnicy otrzymają lot 2-osobową motoparalotnią z możliwością skorzystania z lotu od razu na miejscu. Amatorom podniebnych przygód towarzyszyć będzie doświadczony i utytułowany pilot Reprezentacji Polski. W ramach spotkania uczestnicy podniebnej przygody otrzymują podstawowe wiadomości dotyczące lotu, aby mogli zrozumieć to, co będą obserwować i doświadczać w czasie lotu. Następnie wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych. Reszta należy do pilota, jeśli uczestnicy zdecydują się na lot. W czasie lotu będą mogli obserwować i dotykać tego, co jest niedostępne z pozycji piechura. Będzie to spora dawka pozytywnych emocji, poczucia wolności.

Lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli tzw: miękkiego szybowca z silnikiem. Po wyłączeniu silnika w powietrzu, paralotnia kontynuuje lot szybujący w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, delektując się pięknem krajobrazu Warszawy i Mazowsza. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni.

Lokalizacje:

  • Warszawa, Białołęka
  • Gmina Stare Babice k. Warszawy (dojazd ZTM linie: 714,719,729, L-6), ok. 10 minut od zajezdni autobusowej ZTM os. Górczewska (Bemowo)
  • Łomianki, 5 km od Warszawy (Bielany), dojazd ZTM, Metro Młociny

Warunki

Maks. waga uczestnika: 105 kg. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 245 540. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. W celu nagrania filmu konieczne jest zabranie ze sobą karty pamięci Micro SD minimum 4GB lub możliwy jest jej zakup na miejscu. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Groupon ważny przez 10 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Polatajmy.eu

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi, mogą odwiedzić firmę Polatajmy.eu. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji związanych z samym bujaniem w obłokach oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy, m.in. Warszawę i Zalew Zegrzyński z lotu ptaka. Motoparalotnia to miękki szybowiec z silnikiem funkcjonującym po wyłączeniu w powietrzu jak paralotnia, na której można kontynuować lot szybujący w ciszy i pod okiem doświadczonego pilota, m.in. członka Kadry Narodowej, Mistrza Europy. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym istnieje możliwość indywidualnego zorganizowania wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego z lotami motoparalotniowymi.