Ceny wyjściowe i proces weryfikacji cen
Dla wszystkich ofert w kategorii Travel zniżki są oparte na cenie wyjściowej, którą partner udostępnia u siebie klientom spoza Groupona. W celu upewnienia się, że otrzymujemy od partnerów dokładne informacje na temat cen, weryfikujemy ceny wyjściowe przedstawione na stronie w następujący sposób:

  • W przypadku ofert z kuponami na pobyt w hotelu cena wyjściowa jest weryfikowana przy użyciu źródeł publicznych, takich jak duże witryny turystyczne (np. booking.com) lub strona internetowa partnera. Dokładne źródło i data weryfikacji ceny wyjściowej umieszczone są w warunkach i szczegółach każdej oferty.
  • W przypadku kalendarzy rezerwacji ceny wyjściowe i rabaty są weryfikowane automatycznie i naliczane za każdy termin w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com w momencie weryfikacji. Data weryfikacji ceny wyjściowej umieszczona jest w warunkach i szczegółach każdej oferty.
Jeśli nie da się zweryfikować ceny wyjściowej (np. jeśli partner nie ma dostępnego cennika na stronie), nie pokazujemy ceny wyjściowej ani rabatu.

W przypadku wszystkich ofert rabaty są obliczane na podstawie najniższej dostępnej ceny w danym źródle w momencie weryfikacji. Witryny, których używamy do weryfikacji cen, oferują bardzo konkurencyjne ceny, dlatego też nie zawsze odzwierciedlają one najtańszą stawkę dostępną w internecie w danym momencie. Ceny na wielu stronach, takich jak booking.com, również zmieniają się dynamicznie. Dlatego też wskazujemy dokładną datę weryfikacji cen w każdej ofercie, aby zapewnić maksymalną uczciwość i przejrzystość.