Zimowy Narodowy

PGE Narodowy

Do -38%
10 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Gorące emocje w atmosferze Zimowego Miasteczka, w którym na gości czekają atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych

W skrócie


Dostępne atrakcje:

Lodowisko A: wolnostojące lodowisko służące do jazdy rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych, o powierzchni blisko 2000 m².

Lodowisko B: jazda rekreacyjna na 2 połączonych lodowymi ścieżkami lodowiskach o łącznej powierzchni blisko 3000 m². Mniejsza tafla jest miejscem weekendowych zajęć dla najmłodszych.

Disco Lodowisko z 4FUN.TV: w piątkowe i sobotnie wieczory na ostatnich slotach lodowiska A odbywać się będzie impreza na łyżwach. Rytm zabawie nada stacja 4FUN.TV, co zagwarantuje dobrą muzykę, konkursy i niezapomniane emocje.

Poranki dla dzieci: w sobotnie i niedzielne poranki na lodowisku B odbywać się będzie nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Przy muzyce dzieci uczą się pierwszych kroków na łyżwach albo szlifują swoje umiejętności. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkółki Ice&Fun Renaty Aleksander.

Fitness na łyżwach z MultiSport to zajęcia poprawiające kondycję i koordynację, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe oraz atrakcyjna forma spalania zbędnych kalorii i poprawy sylwetki. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, swobodnie poruszających się na łyżwach. Poprowadzi je profesjonalny instruktor.

Górka lodowa: 11-metrowa górka lodowa przeznaczona do zjazdów na pontonach wprost z trybun.

Bumper Cars: zabawa polega na jeździe samochodzikami, które mogą się ze sobą zderzać. Jazda trwa 5 min.

Bilet open upoważnia do jednorazowego wstępu na teren Zimowego Miasteczka i skorzystania we wskazanym dniu z:

  • 1 tury na Lodowisku A
  • 1 tury na Lodowisku B (z wyłączeniem Poranków dla dzieci z animatorem)
  • 3 zjazdów z górki lodowej
  • 1 jazdy (4 min) na torze Bumper Cars

Łyżwy, zjeżdżanie z górki i inne zimowe aktywności w Warszawie? Zimowy Narodowy ma na to odpowiedź. Po praskiej stronie Wisły, na płycie PGE Narodowego przygotowano ogrom atrakcji, skierowanych zarówno do małych, jak i dużych miłośników sportów zimowych. Oferta obejmuje nie tylko możliwość jazdy na łyżwach, ale także zjazdu z górki lodowej, jazdy samochodzikami Bumper Cars czy też uczestnictwa w zajęciach fitness na łyżwach.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy wejść na stronę www.zimowynarodowy.pl i zarezerwować konkretny termin oraz godzinę wejścia na wybraną atrakcję Zimowego Narodowego, wpisując kod grouponu. Po wybraniu terminu i godziny klient otrzyma mailowo bilet wstępu na wybraną atrakcję. Możliwość wymiany grouponu na bilet w kasach, pod warunkiem dostępności biletów.
3. Z wydrukowanym biletem należy udać się na Zimowy Narodowy. 
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Liczba miejsc na każdy slot Lodowiska A i B jest ograniczona. Klient może zrealizować groupon wg dostępności na stronie www.zimowynarodowy.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny do 03.03.2019.

Zimowy Narodowy


Czasami warto zostać na lodzie. Zwłaszcza, gdy mowa jest o blisko 5000 m² lodu na płycie PGE Narodowego, po którym jazda w atmosferze jak z amerykańskiego filmu świątecznego dostarcza niezapomnianych wrażeń. Ale czubek góry lodowej – i to dosłownie – znajduje się ponad 3 lodowiskami.

Po pokonaniu skutej lodem zjeżdżalni bywalcy Zimowego Miasteczka chętnie odwiedzają strefę gastronomiczną, by zaspokoić pragnienie. Ci, którzy stawiają pierwsze kroki obuci w wypożyczone na miejscu łyżwy, mogą zasięgnąć rady instruktora jazdy. Z kolei z myślą o osobach oczekujących większych wyzwań stworzono na podziemnym parkingu skatepark.

Wszyscy w piątki i w soboty spotykają się na imprezie, w programie której są tańce i zabawy na lodzie przy muzyce (Disco Lodowisko z 4FUN.TV). By efektowne hulańce nie stały się mglistym wspomnieniem, warto wypożyczyć na miejscu sportowe kamerki nagrywające filmy w jakości HD.

Wśród atrakcji Zimowego Miasteczka jest też tor do curlingu, gdzie pod czujnym okiem instruktora będzie można nauczyć się wypuszczać kamień i zamiatać na specjalnie przygotowanym torze.

Zimowy Narodowy

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Sport i rekreacja, Łyżwiarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.