zamknij
Multikino
Najlepsze z Groupon

Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć pracę z dziećmi lub uzupełnić swoje dotychczasowe kwalifikacje

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
AGNIESZKAhelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
lipiec 30, 2021
Bardzo fajna sprawa materiały przesłane można przerobić w wolnej chwili, nawet o północy tylko wtedy kiedy mamy na to czas. Bardzo ciekawe treści wiele przekazują i uczą suchacza. Z czystym sumieniem mogę POLECIĆ!
B
Beata
3 Oceny2 reviews
maj 28, 2021
Profesjonalnie i w sposób łatwy do przyswojenia, polecam i na pewno jeszcze skorzystam ,dziękuję
E
EWELINAhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
kwiecień 1, 2021
Przekazałam informację mailowo o tym, że tytuł kursu wprowadza w błąd. Nie jest to kurs opiekuna w żłobku tylko dla opiekunów w żłobku czyli osób, które już tam pracują i chcą sobie powiedzmy przypomnieć podstawowe informacje z zakresu rozwoju dzieci. Dostałam odpowiedź na maila, że wezmą pod uwagę moją sugestię o zmianie tytułu kursu. Zerknęłam teraz i nic się nie zmieniło. Jak dla mnie to naciąganie ludzi.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 1, 2021
Szybko,sprawnie. Materiały ciekawe,test na końcu sprawdził czego się nauczyłam,wysłane zaświadczenia w szybkim tempie. polecam
P
Paulina
2 Oceny1 reviews
marzec 6, 2021
Polecam, bardzo świetny kurs, uczący i poszerzający wiedzę.
G
Guesthelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
marzec 4, 2021
Niestety po przejściu kursu nie otrzymałam zaświadczenia. Pomimo dwóch upomnień mailowych dalej zero odpowiedzi. Nie polecam...
G
Guest
1 Oceny1 reviews
luty 2, 2021
Super. Mogę się uczyć nocą, jak moje cztery potworki już śpią. Polecam super
G
Guesthelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
luty 2, 2021
Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Informacje o kursie:

Szkolenie umożliwia otrzymanie 2 dyplomów: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN.

  • Uczestnik kursu otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej.
  • Dostęp do platformy edukacyjnej 24 godz., 7 dni w tygodniu.
  • Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia na wzorze zgodnym z wzorem MEN, w formie pdf w języku polskim, angielskim i niemieckim (dokumenty przesyłamy na Państwa adres mailowy). Na certyfikacie nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową.
  • Na życzenie możliwość wydrukowania zalaminowanego dyplomu w oryginalnej wersji (z oryginalnymi podpisami) i duplikat dyplomów potwierdzony za zgodność z oryginałem. Komplet 3 dyplomów w 3 wersjach językowych i duplikaty tych dyplomów za cenę 65 zł zostaną przesłane pod wskazany adres.

Na kursie omawiane są:

  • Psychologiczne podstawy rozwoju jednostki
  • Neurologiczne podstawy rozwoju dziecka
  • Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka
  • Opieka pielęgnacyjna i zdrowotna nad dzieckiem
  • Kompetencje opiekuna dziecka
  • więcej informacji o kursie dostępnych TUTAJ

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: należy przesłać groupon w formacie PDF na adres: biuro@onlineedukacja.com.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska. W przeciągu 24 godzin (w dni robocze) zostanie przesłana odpowiedź zwrotna z podaniem loginu i hasła do kursu
Dodatkowe informacje: na koniec uczestnicy otrzymują zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia na wzorze zgodnym z wzorem MEN, w formie pdf w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Na życzenie możliwość wydrukowania zalaminowanego dyplomu w oryginalnej wersji (z oryginalnymi podpisami) i duplikat dyplomów potwierdzony za zgodność z oryginałem. Komplet 3 dyplomów w 3 wersjach językowych i duplikaty tych dyplomów za cenę 65 zł zostaną przesłane pod wskazany adres.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Online Edukacja

Firma Online Edukacja jest pochodną firmy Skeleton i istnieje na rynku od 2015 r. Specjalizuje się w kursach biznesowych, zawodowych, hobbistycznych i doszkalających w trybie e-learningowym. Usługi kieruje do osób, które chcą zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć wiedzę, ale szczególnie polecane są dla osób pragnących zaistnieć na rynku pracy. Online Edukacja miała przyjemność tworzyć projekty szkoleniowe dla sektora administracji państwowej, wyższych uczelni i sektora biznesowego. Firma współpracuje przy tworzeniu kursów z ekspertami z doświadczeniem praktycznym.

Online Edukacja jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) o nr. 2.02/0002/5/2017. Firma posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych o nr. RSPO palcówki: 274552

Wpis gwarantuje rzetelność dokumentu, ponieważ po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 Dz.U. z 2017 r. poz. 1632) tzw, Zaświadczenie o ukończeniu kursu/szkolenia na wzorze MEN (w przypadku kursów zawodowych). Istnieje dodatkowa możliwość otrzymania wydrukowanych dokumentów w 3 językach drogą pocztową (po uiszczeniu opłaty w wysokości 65 zł)