zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO20. Dziś koniec.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademio

Kurs online: Instruktor tańca za 299 zł w Akademio (zamiast 799 zł)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Uczestnictwo w kursie to szansa na zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej w pracy instruktora tańca

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Martahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2021
Niestety zarówno opis produktu, jak i jakość kursu pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, cena jest niejasno oznaczona i w formie promocji sprzedawany jest produkt, którego regularna cena wynosi prawie tyle samo, co na grouponie. Zwróćcie uwagę, że kupujecie tylko dostęp do skryptu wykładów, a za dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu będziecie musieli dopłacić więcej niż za kurs! Sumaryczna cena kursu wraz z dokumentami, które umożliwiają podjęcie pracy, wynosi nie 299 zł, a 699 zł. Moim zdaniem sugestia, że kurs jest przeceniony z 799 na 299 zł, aż o 62%, wprowadza w błąd. Informacja o tym, że wydanie dokumentów jest dodatkowo płatne, podana jest małym drukiem. Kwestie merytoryczne: platforma, na której znajduje się kurs, jest nieprzyjazna w użytkowaniu - wolno się ładuje, jej obsługa jest irytująca. Wykłady napisano fatalną polszczyzną, która sprawia wrażenie, jakby tekst został przetłumaczony z języka obcego lub przepisany z notatek studenckich bez żadnej redakcji. Opisy rysunków są podane w języku angielskim. W razie problemów kontakt z firmą jest utrudniony - w przypadku kłopotów na odpowiedź czeka się długo. Zdecydowanie nie polecam.
N
Natalia
lipiec 28, 2020
Szybko i sprawnie
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 29, 2021
Cena kursu...a po kursie dokumenty potwierdzające jego ukończenie 100 % więcej niż sam kurs.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
listopad 15, 2021
Oszustwo, za uzyskanie certyfikatu trzeba dopłacić i to kilkaset złotych !!!!!!!!!!!! Absolutnie nie, znalazłam lepszą ofertę.
D
Danielhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Sprzedawanie kursów przez Groupon, a potem wydawanie papierowych dokumentów za dodatkowo płatne 400 zł to gruba przesada. Nie chce mi się sprawdzać, czy w ogóle tak można robić, aby na Grouponie sprzedawać produkt o innych parametrach, niż na swojej stronie.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 19, 2021
Konkretna wiedza zawarta w wykładach
M
Maciej
1 Oceny1 reviews
październik 6, 2021
Ukryte dodatkowe płatności.
K
Klaudia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 9, 2021
Szybko i sprawnie - polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Informacje o kursie:

 • kursy odbywają się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe
 • po zaznajomieniu się z materiałami uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych
 • podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu
 • uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu

Na kursie omawiane są m.in:

 • Anatomia, biochemia
 • Podstawy pracy instruktora
 • Żywność i żywienie
 • Historia tańca w Polsce i na świecie
 • Sposoby definiowania i rodzaje tańca
 • Podstawowe założenia metodyki nauczania tańca
 • Schemat zajęć tanecznych

Dodatkowe informacje o kursie

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy wejść na stronę: akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs.
Dodatkowe informacje: w cenę kuponu wliczony jest nielimitowany czasowo dostęp do kursu oraz nielimitowana liczba podejść do testu końcowego. Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): komplet dokumentacji, który składa się z dyplomu lub legitymacji w skórzanej oprawie ze zdjęciem w formacie A6, zaświadczenia wg wzoru MEN, certyfikatu ukończenia kursu w jęz. polskim oraz legitymacji w formie identyfikatora. Wysyłka kurierem. Cennik dokumentów oraz formularz jego zamówienia znajduje się na stronie akademio.online/groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademio

Placówka jest objęta systemem oświaty i nadzorem Kuratorium Oświaty. W Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych MEN (RSPO) widnieje pod numerem ewidencyjnym 269793, natomiast w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.28/00014/2015. Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia). Placówka działa zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.