Ziołowe Spa

ul. Dworska 1, Zgłobice

Masaże twarzy i ciała do wyboru w Ziołowym Spa (do -14%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie i zniwelowanie napięć mięśniowych, a także stymulację metabolizmu komórkowego, wyszczuplenie i intensywny lifting

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 500 518. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Ziołowe Spa

Zlokalizowany z dala od miejskiego zgiełku kameralny i elegancki pięciogwiazdkowy hotel Dwór Prezydencki pozwala na odpoczynek blisko natury. Odwiedzający to miejsce goście poza ofertą noclegową i restauracyjną mają do dyspozycji Ziołowe Spa, które wykorzystuje „uzdrawiającą moc wody i naturalnych ziół oraz innowacyjne postrzeganie zabiegów spa”. W ofercie dostępne są masaże (np. relaksacyjny, terapeutyczny, holistyczny, ziołowy, lomi-lomi, na łonie natury), wodne rytuały i kąpiele, holistyczne zabiegi na twarz i ciało, seanse saunowe.