naPrądzie.pl

Jazdy ekskluzywnym samochodem marki Tesla Model 3 od 179 zł z firmą naPrądzie.pl – wiele miast w Polsce

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda nowoczesnym autem z napędem elektrycznym po ulicach miasta to okazja do zapoznania się ze słynnym modelem „samochodu przyszłości”

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj pojazdu: Tesla model 3
  • zakres usługi: jazdy ekskluzywnym samochodem (klient prowadzi samochód samodzielnie)
  • czas trwania atrakcji: od 30 min do 3 godz. (w tym ok. 50% jazdy za kierownicą)
  • w cenie instruktaż

Możliwość przejechania się Teslą dostępna w następujących lokalizacjach: Warszawa, Bełchatów, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Ciechocinek, Toruń, Katowice, Kraków.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 50 grouponów, ale wykorzystać maks. 25 grouponów, a 25 przekazać jako prezent. Osoba realizująca groupon musi posiadać prawo jazdy od co najmniej 3 lat. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon można wymienić na voucher na prezent. Opcja 30 minutowej jazdy jest niedostępna w Łodzi i Warszawie.
Realizacja możliwa po indywidualnym umówieniu szczegółów w następujących miastach: Warszawa, Bełchatów, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Ciechocinek, Toruń, Katowice, Kraków.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 736 846 632 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

naPrądzie.pl

Elektromobilność to nie tylko trend, ale i konieczność we współczesnym świecie, stanowiąca wyraz troski o ekologię. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma naPrądzie.pl wspiera branżę i rozwój pojazdów z napędem elektrycznym zajmując się publikowaniem analiz, regulacji, testów, recenzji i relacji rozwoju tego rynku. Firma oferuje również wynajem Tesli na różnego rodzaju eventy, wesela, jazdy próbne, a także w ramach voucherów prezentowych.