Jazdy ekskluzywnym samochodem marki Tesla Model 3 od 179 zł z firmą naPrądzie.pl – wiele miast w Polsce

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jazda nowoczesnym autem z napędem elektrycznym po ulicach miasta to okazja do zapoznania się ze słynnym modelem „samochodu przyszłości”

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Karolina
3 Oceny1 reviews
czerwiec 25, 2021
Super kontakt. Duża wiedza i ciekawy rozmówca. Prawdziwy experience a nie przemiał jak jazda autem premium po torze ;) bardzo polecam!
replied
View Comment +
M
Mariola
2 Oceny3 reviews
marzec 29, 2021
Jestem bardzo zadowolony.
replied
View Comment +
P
Pawel
1 Oceny1 reviews
grudzień 27, 2020
ciekawie i profesjonalnie
replied
View Comment +
M
Malgorzata
8 Oceny3 reviews
grudzień 3, 2020
Bardzo fajnie spędzony czas. Pan bardzo dużo wie o samochodach elektrycznych i umie przekazać wiedzę. Polecam :)
replied
View Comment +
M
michal
2 Oceny1 reviews
listopad 2, 2020
Wyjątkowe emocje! Tesla to wspaniały samochód, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Polecam z całego serca, ponieważ prócz niezapomnianej podróży tym ekskluzywnym autem można otrzymać mega dużą dawkę wiedzy i ciekawostek na jego temat. Zdecydowanie nie wolno się wahać, trzeba spróbować!
replied
View Comment +
M
Monika
1 Oceny1 reviews
sierpień 23, 2020
ZDECYDOWANIE POLECAM !!! Przejażdżka takim autem to sama przyjemność. Realizacja oferty na najwyższym poziomie. Na początek dużo teorii, która była naprawdę mega ciekawa. Sama jazda... trzeba spróbować samemu żeby się przekonać że warto :) Dziękujemy :)
replied
View Comment +
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
lipiec 10, 2020
Super doświadczenie! Widać, że właściciel uwielbia auta elektryczne i wie o nich bardzo dużo. W przystępny sposób otrzymałem wprowadzenie nt. aut elektrycznych i tesli, aktualnej infrastruktury w Polsce i jak można podróżować autem elektrycznym na dystans. Dowiedziałem się bardzo dużo o samym aucie i marce. No i oczywiście jazda, bardzo profesjonalnie, spokojnie, bez narzucania kierunku jazdy ani drogi. Auto w stanie idealnym, bardzo zadbane. Komputer na kołach! Super doświadczenie, polecam!
replied
View Comment +
B
Beata
1 Oceny1 reviews
czerwiec 21, 2020
To było niesamowite przeżycie! Fantastyczne wrażenia podczas jazdy tym wspaniałym samochodem i p. Lukasz , który posiada ogromną wiedzę ina temat samochodów umiejętność jej przekazania. Polecam z całego serca.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj pojazdu: Tesla model 3
  • zakres usługi: jazdy ekskluzywnym samochodem (klient prowadzi samochód samodzielnie)
  • czas trwania atrakcji: od 30 min do 3 godz. (w tym ok. 50% jazdy za kierownicą)
  • w cenie instruktaż

Możliwość przejechania się Teslą dostępna w następujących lokalizacjach: Warszawa, Bełchatów, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Ciechocinek, Toruń, Katowice, Kraków.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 50 grouponów, ale wykorzystać maks. 25 grouponów, a 25 przekazać jako prezent. Osoba realizująca groupon musi posiadać prawo jazdy od co najmniej 3 lat. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon można wymienić na voucher na prezent. Opcja 30 minutowej jazdy jest niedostępna w Łodzi i Warszawie.
Realizacja możliwa po indywidualnym umówieniu szczegółów w następujących miastach: Warszawa, Bełchatów, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Ciechocinek, Toruń, Katowice, Kraków.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 736 846 632 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naPrądzie.pl

Elektromobilność to nie tylko trend, ale i konieczność we współczesnym świecie, stanowiąca wyraz troski o ekologię. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma naPrądzie.pl wspiera branżę i rozwój pojazdów z napędem elektrycznym zajmując się publikowaniem analiz, regulacji, testów, recenzji i relacji rozwoju tego rynku. Firma oferuje również wynajem Tesli na różnego rodzaju eventy, wesela, jazdy próbne, a także w ramach voucherów prezentowych.