Zalotka & Pilniczek

ul. Grzybowska 30, Warszawa

Do 0% zniżki na Henna rzęs w Zalotka And Pilniczek

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wydłużenie, zagęszczenie, uniesienie i podkręcenie rzęs jako alternatywa do ich przedłużania

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 60 minut

Laminacja i botox rzęs

Botox polega na nałożeniu preparatu odżywiającego i wzmacniającego rzęsy, który pozwala odbudować zniszczone włókna włosów. Ostatni etap zabiegu to laminacja – nałożenie olejku keratynowego w celu ochrony przyciemnionych i podkręconych rzęs.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 922 183 (Puławska) lub 574 483 208 (Grzybowska) . Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10- 19. Rezerwacje dokonywane przez Booksy nie będą realizowane. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Zalotka & Pilniczek